Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi Gebze ve Samsun Personel Alımı

0

Koç Finansal Hizmetler grunun en büyük kurumlarından olan ve ülkemizin en eski özel bankaları arasında yer alan Yapı Kredi Bankası tarafından personel alımları ve 2016 yılı banka iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Yapı Kredi çağrı merkezi bünyesinde görev alacak yeni banka personel alımları gerçekleştiriliyor.

Çağrı merkezleri özellikle bankaların müşteriye açılan yüzü olarak kabul edilmektedir. Bankaların hizmet ve ürünlerinin tanıtılabildiği, müşteri soru ve sorunlarının çözüme ulaştırıldığı ve hemen, hemen tüm bankacılık işlemlerinin yürütülebildiği merkezlerdir.

Bu nedenlerden dolayı bankalar açısından Çağrı merkezleri önemli bir bölüm olarak görülmekte ve bu alanda kaliteli müşteri temsilcileri çalıştırmayı hedeflemektedirler. Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi içinde durum farklı değildir. Banka kurumsal yapısının bir parçası olarak gördüğü ve Yapı Kredi Bankası müşteri temsilcisi ünvanı ile hizmet sağlayan personeli için kaliteli çalışma ortamları hazırlayıp, bankacılık alanında gerekli eğitimler vermektedir.

Müşteri Temsilcisi pozisyonunda görev alarak, bankacılık alanına giriş yapmış olup tüm bankacılık ürünleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz, ayrıca hem eğitim sürenizde hemde sonrasında farklı vardiya seçenekleri ile size en uygun saat dilimlerinde çalışma şansını bulabilirsiniz.

Bankalar tarafından 2016 yılı içerisinde müşteri temsilcisi alımları aktif olarak devam etmektedir. Yapı Kredi Çağrı Merkezi iki farklı lokasyon için personel alımları yapmaktadır. Bunlardan biri Gebze’de ( İstanbul sınırı) bulunan bankacılık üssü içerisinde yer alan çağrı merkez ve Samsun bölgesi için açılan çağrı merkezi operasyon merkezidir. Bankalar tarafından özellikle çağrı merkezi iş ilanları için genelde banka sınavları düzenlenmemekte, kişinin genel kabiliyet, kişisel beceri, ikna kabiliyeti, genel kültür seviyeleri yapılan mülakatlarla ölçülmektedir.

Yapı Kredi Bankası tarafından yayınlanan banka iş ilanı detayları  ve başvurularınız için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-gebze-1483501

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-samsun-1483525

Çağrı Merkezi alanında Bankacılık kariyerinize başlayarak kendinizi geliştirebilir ve ileriki dönemlerde bulunduğunuz banka veya farklı bankalarda çeşitli bölümlerde görev alma şansınada sahip olabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın