Akbank 2016 Haziran Personel Alımları

Akbank 2016 Haziran ayı için personel alım ilanları yayınlamaya devam eden bankalardan biri, Akbank Türkiye geneli iş ilanları yayınlayarak yurt çapında yaygın şube ağı içerisinde bulunan şube ve genel müdürlük birimlerine personel almaktadır.

Türkiye’nin en çok tercih ediken bankaları arasında bulunan ve müşteri sayısını her geçen gün istikrarlı biçimde yükseltmeye devam eden Akbank bünyesinde çalışmak üzere ülke geneli personel alımları yapılmaktadır. Banka tarafından yayınlanan 2016 banka iş ilanları kapsamında mülakat ve banka sınavları süreçleri sürmektedir.

Özellikle yılın 2. Yarısına girdiğimiz bu dönemlerde Akbank ihtiyaç duyduğu yeni çalışma arkadaşları için banka iş ilanları yayınlamayı sürdürmektedir. Bireysel bankacılık, ticari bankacılık, kurumsal bankacılık gibi en önemli birimleri için yayınlanan iş ilanları haricinde yine Türkiye geneli gişe yetkilisi iş ilanları ve teknoloji birimleri içinde banka iş ilanları yayınlamaktadır.

Akbank tarafından yayınlanan açık pozisyonlar için görev bazlı eğitim düzeyi kriyerleri belirtilmektedir. Lisans, ön lisans, yüksek lisans mezunu banka iş ilanları yanı sıra bazı pozisyonlar için Lise mezunu banka iş ilanlarıda yayınlanabilmektedir.

Bankacılık sektöründe görev almak ve bu kurumsal yapının bir parçası olarak gelecek planlarınızı daha sağlam bir zemin üzerine kurabilir, Finans alanında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Akbank tarafından yayınlanmış olan güncel personel alım ilanları ve başvuruları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/

Bankalar tarafından yayınlanan güncel banka sınavları, güncel iş ilanları ve personel alımları aktif olarak www.bankaciyim.net sayfamızdan belirtilmekte ve başvurular için kriterler paylaşılmaktadır. 

İlgili:  Şekerbank Müşteri Temsilcisi Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.