Albaraka Türk Katılım Pazarlama Uzmanı İş İlanı

Albaraka Türk Katılım Bankası 2016 yılı iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Banka tarafından görevlendirilmek amacı ile Bireysel Pazarlama Uzmanı iş ilanı yayınlanmış ve başvuru süreci devam etmektedir. Katılım Bankacılığı iş ilanları içerisinde dikkat çeken bankalardan biri olan Albaraka iş başvurusu süreci ve detaylar..

Günümüz şartlarında katılım bankacılığının yoğun ilgi görmesi ve yeni açılan devlet destekli katılım bankaları ile beraber sektör büyük bir hızla büyümeye devam etmektedir. Bu alanda çalışmak üzere her dönem personel ihtiyacı olan bankalar, sektörde çalışma arzusu bulunan ve faiz bankacılık alanında kariyer hedefleyen gençleri kadrolarına katmaktadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası da keza bu şekilde personel alımları gerçekleştirmektedir. Yayınlanan banka iş ilanlarına başvuruda bulunan adaylar için düzenlenen banka mülakatlarında sektörü tanımaya eğilimi olan ve bu alanda çalışmak için hevesli adayları tercih etmekteler.

Banka yurtçapında büyük bir şube ağına sahip olmakla beraber yayınladığı genel başvuru iş ilanları ile de bu şube kadrolarını güçlendirmektedir. Bireysel Pazarlama Uzmanı kadrosu için yayınlanan iş ilanı çerçevesinde başvurular için üniversitelerin özellikle ilgili alanından mezun adayların değerlendirileceği, uzman ve uzman yrd kadrolarında değerlendirileceği belirtilmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası yayınlanan iş ilanı başvuru ve detaylarını bu bağlantılar üzerinden inceleyebilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-is-ilanlari?firma=37403

Kurumsal yapısı ve Uluslararası Finans grubunun ülkemiz iştiraki konumunda bulunan Albaraka bünyesinde yer almak isteyen adaylar için personel alım ilanları yayınlanmaya devam etmektedir.

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.