Akbank Kredi Kampanyaları 2016

Ülkemizde son dönemlerin yükselen bankaları arasında yer alan Akbank özellikle reklam filmleri ile de dikkat çekmektedir. Başta kredi kartı olmak üzere kredi seçenekleri ile de beğeni toplayan Akbank kredi kampanyaları 2016 konusu sıklıkla gündeme gelmektedir. Banka tarafından birçok kredi kampanyası seçeneği sunulmaktadır.

Güncel Akbank Kredi Kampanyaları

Her geçen dönem açıkladığı büyüme oranları ile dikkat çeken Akbank kredi kampanyaları 2016 ile de adından sıkça söz ettirmektedir. Banka tarafından sunulan ve iki bayram arası ödemesi olmayan kredi ile 3 ay ertelemeli krediye başvurabilir ve ödemeye geç başlayabilirsiniz. Bu da size zaman kazandırmakta ve ödemenizin daha kolay gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Akbank tarafından sunulan kredi kampanyaları arasında yer alan Akbank Direkt ile belgesiz, imzasız bir şekilde kredi kullanabilirsiniz. Bunun için Akbank müşterisi olmanız ve internet şubesinden başvuruda bulunmanız yeterlidir. Başvurunuz kısa süre içinde değerlendirilmekte ve gelir durumunuza göre cevap bildirilmektedir. Bu da vakit kaybetmeden kredi kullanmanızı sağlamaktadır.

Akbank kredi kampanyaları 2016 konusu içerisinde yer alan maaş müşterilerine özel kredi oranları ile uygun faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. Bu da geri ödemede kolaylık sağlamaktadır. Bunun yanı sıra emeklilere özel kredi kampanyaları da devam etmektedir. Bu kredilerde hem düşük faiz oranları hem de zengin vade seçenekleri bulunmaktadır.

Akbank Kredilerine Başvuru

Güncel Akbank kredi kampanyaları 2016 listesinde yer alan kredilere başvurmak için bankanın sizden bazı belge talebi olabilmektedir. Akbank Direkt kredi haricindeki diğer kredilerde gelir durum belgesi, kimlik belgesi, adınıza olan son fatura belgesi gibi belgeler talep edilmektedir. Bu belgeleri tamamlayıp başvuru yapmanız zaman kazanmanızı sağlayacaktır.

Akbank tarafından sunulan kredilerde olumlu sonuç almak için kredi notunuzun yüksek olması da gerekmektedir. Önceki kredi ödemelerinde sorun yaşamayan kişilerin kredi notu yüksek olmakta ve bu da kredi başvurusunun olumlu sonuçlanmasını sağlamaktadır. Siz de kampanyalar içinde ihtiyacınıza en uygun olana başvurabilir ve nakit ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.