Akbank Müşteri Riski Değerlendirme Tanı Uzmanı Aranıyor!

Akbank Müşteri Riski Değerlendirme Tanı Uzmanı Aranıyor! Riski Değerlendirme Tanı Uzmanında Aranan Özellikler! Detaylar İçin...

Google Haberlere Abone Ol:

Dijital bankacılık alanındaki hizmetleri ile nam salan Akbank, yayınlamış olduğu ilan ile de banka personel alımları yapacağını belirtti.

Akbank Riski Değerlendirme Tanı Uzmanı Aranıyor!

Akbank’ın risk yönetimi departmanına en az 3 Yıl deneyimli uzman alınacağı duyuruldu. Aranan Riski Değerlendirme Tanı uzmanlarındaki özellikler yazının devamın da belirtildiği gibidir.

Riski Değerlendirme Tanı Uzmanında Aranan Özellikler

Adayların üniversite mezunu Olması gerekmektedir. En az 3 yıl banka iç kontrol, yasal uyum ve risk yönetimi konularında tecrübeli olması ve çok iyi düzeyde İngilizce bilmesi gerekmektedir.

Üniversitelerin tercihen işletme, hukuk, ekonomi, finans veya ilgili bölümlerden mezun olanlar ve Tercihen KYC, CDD veya Anti bribery&Corruption bölümlerinde sertifikası olanlar(CAMS vb) daha önce değerlendirilecektir.

Uyum Uzmanın Görevleri Nelerdir?

  • Müşterinin tanımasına ilişkin riskleri tanımlar, değerlendirir, kontrol ve analiz çalışmalarını yapmakla sorumludur.
  • Müşterini tanı riskine ilişkin banka politika ve prosedürlerini düzenli olarak gözden geçirir, günceller ve geliştirme işlemini yapar.
  • KYC politikaları çerçevesinde müşteri riskine ilişkin periyodik risk değerlendirmelerini yapmakla sorumludur.
  • Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele politikaları çerçevesinde risk değerlendirmeleri ve kontrollerini yapmakla sorumludur.
İlginizi Çekebilir:  Akbank İş İlanları: 2022 Haziran (Lise ve Üniversite)

Son başvuru tarihi 12 Temmuz 2019’dur. Alımlar Kocaeli(Gebze) için yapılacaktır.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-musteri-riski-degerlendirme-tani-uzman-2324076

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.