Banka İş İlanları Türkiye Finans Katılım Bankası Gelen Çağrı Yetkili Yardımcısı Alımları Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası Gelen Çağrı Yetkili Yardımcısı Alımları Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası Gelen Çağrı Yetkili Yardımcısı Alımları Yapıyor! Çağrı Yetkili Yardımcısının Görevleri Nelerdir? Detaylar İçin...

Son Güncelleme:

Türkiye Finans Katılım Bankası, Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi birimlerinde istihdam etmek için banka personel alımları yapıyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası en az ön lisans mezunu Gelen Çağrı Yetkili Yardımcısı alımları yapıyor.

İstanbul ili Anadolu Yakasındaki şubelerinde tam zamanlı ve sürekli istihdam etmek için Türkiye Finans Katılım Bankası’nın yayınladığı söz konusu banka iş ilanına başvuru yapacak adayların vardiyalı çalışabilmesi ve en az ön lisans mezunu olmaları yeterli olmaktadır. Ancak üniversite, yüksek lisans ya da doktora eğitimlerine devam eden, devam etmek zorunluluğu olmayan bireylerin başvuruları da banka tarafından incelenecektir.

Çağrı Yetkili Yardımcısının Görevleri Nelerdir?

  • Telefon bankacılığı hizmetinin sağlanması,
  • Türkiye Finans müşterilerine 7 gün 24 saat yani her dakika çağrı merkezi hizmetinin sağlanması,
  • Bankaya gelen çağrıları etkin ve güzel bir şekilde karşılanması,
  • Karşılamaların güler yüzlü ve sıcak bir şekilde yapılması,
  • Yetkilisi kapsamında bulunan bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilmesi,
  • Bankacılık ürünlerinin satış hedeflerine ulaşılması için çağrı ve dış aramalarda sürekli faaliyet gösterilmesi görevlerini yapacak olan adayların banka şubesine ulaşım problemlerinin olmaması, sorumluluk bilincinin yerinde olması istenmektedir.

Katılım bankacılığı alanında ilerleyen süreçler için kariyer hedefi olan adayların başvuruları için son tarihi 19 Temmuz 2019’dur.

Diksiyon, akıcı konuşma, müşteriyi memnun etme, sorunlara her zaman çözüm odaklı yaklaşma, insan ilişkilerinin kuvvetli olunması, telefondan bankacılık ürünlerinin satışlarını gerçekleştirebilecek yetenek olması gibi kriter arayan banka, adayların banka misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilmeleri, erkek adayların askerliklerini yapmış ya da tecil ettirmiş olmalarını, vardiyalı çalışma saatine ise uyum sağlanmasını istemektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,147BeğenenlerBeğen
7,215TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,494TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler