Garanti BBVA Yeni Müşteri Danışmanları Aradığını Duyurdu!

Garanti BBVA tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Müşteri Danışmanı ihtiyacından bahsedildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti BBVA tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Müşteri Danışmanı ihtiyacından bahsedildi.

Garanti BBVA Yeni Personel Alımları Başladı

Garanti BBVA banka iş ilanları kapsamında yapılan bilgilendirmede Müşteri Danışmanı pozisyonunda görev yapacak yeni personellere ihtiyaç olduğu belirtildi. Banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin Mersin ilinde ikamet etmesi veya edebilecek olması gerekiyor. Kariyer planlarına bankacılık alanında devam etmek isteyen kişiler aranan şartları yerine getirmeleri halinde bu duyuruya başvuru yapabiliyorlar. Garanti BBVA tarafından başvuru sahiplerinde hangi şartların arandığı da bildirildi.

Garanti BBVA Müşteri Danışmanlarında Hangi Özellikleri Arıyor?

Garanti BBVA iş ilanları ile ilgilenen kişilerin üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerini bitirmiş olması gerekiyor. Adayların ayrıca Segem Sertifikası’na sahip olması da isteniyor. Garanti BBVA iş başvurusu yapacak olan erkek adaylarda askerlik görevini bitirmiş ya da en az 1 yıllığına erteletmiş olma şartını aradığını da belirtiyor.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank 3 Farklı İl için Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı İş Başvuruları

Müşteri Danışmanı olarak çalışmak isteyen kişilerin iletişim konusunda başarılı, ikna yeteneğinin gelişmiş, pozitif, güler yüzlü, sabırlı olması da isteniyor. İşe alınacak olan yeni müşteri danışmanları Garanti BBVA bünyesinde Mersin’deki şubelerde çalışacaklar ve müşterilerin bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek, Garanti BBVA ürünlerinin satışını sağlamak ve satış sonrasında destek vermek, müşterileri dijital bankacılık kanallarına yönlendirmek gibi görevler üstlenecekler. Garanti BBVA müşteri i danışmanı iş başvuruları 17 Ağustos 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-bbva-musteri-danismani-mersin-2327851

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.