Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Çağrı Merkezi’ne Yeni Personeller Aranıyor!

Akbank Çağrı Merkezi’ne Yeni Personeller Aranıyor!

Akbank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Çağrı Merkezi Yetkilisi ihtiyacı bildirildi.

-

Akbank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Çağrı Merkezi Yetkilisi ihtiyacı bildirildi.

Akbank Çağrı Merkezi Personelleri Arıyor

Akbank banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Çağrı Merkezi departmanında görev verilmek üzere yeni personellere ihtiyacını bildirdi. Akbank’ın duyurusuna göre banka iş başvurusu yaparak iş için uygun olduğuna karar verilen yeni personeller Kocaeli – Gebze’de bulunan birimde görev alacaklar. Kariyer planlarında bankacılık sektöründe yer alan kişilerin başvuruları Akbank tarafından bekleniyor. Adaylarda aranan tüm özellik ve nitelikler ile ilana son başvuru tarihinin ne zaman olduğu gibi bilgiler de verildi.

Akbank Adaylarda Hangi Özellikleri Arıyor?

Akbank iş ilanları ile ilgilenen kişilerin 1991 yılında ve sonrasında doğmuş olması gerekiyor. Başvuru sahiplerinin ayrıca üniversitelerin 4 yıllık lisans veya 2 yıllık ön lisans bölümlerinden mezun olması isteniyor. Akbank çağrı merkezi iş başvurusu yapacak erkek adayların askerliğini bitirmiş ya da en az 2 yıl erteletmiş olması gerekiyor. İkna ve iletişim yeteneği gelişmiş olmak, sabırlı olmak, diksiyonu düzgün olmak gibi özellikler de aranıyor.

Akbank Çağrı Merkezi Personellerinin Görevleri

Akbank tarafından işe alımı sağlanan yeni personeller müşterilerden gelen çağrıları ve soruları cevaplamak, sorunları çözmek, bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek, Akbank kampanyaları ve ürünleri hakkında bilgiler vermek gibi görevler alacaklar. Akbank iş başvuruları için son tarihin 12 Temmuz 2019 tarihi olduğunu da bildiriyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/akbank-cagri-merkezi-yetkilisi-2317606

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler