Akbank Süreç Uyum Tasarımı ve Kontrol Uzmanı Alımları Yapacağını Duyuruyor!

0
Akbank Süreç Uyum Tasarımı ve Kontrol Uzmanı Alımları Yapacağını Duyuruyor!

Akbank banka personel alımları yapacağı pozisyonun Süreç Uyum Tasarımı ve Kontrol Uzmanı olduğunu duyuruyor.

Akbank Yeni Banka Personel Alımları

Akbank iş ilanları dahilinde yapılan duyuruda Süreç Uyum Tasarımı ve Kontrol Uzmanı pozisyonu için yeni personellere ihtiyaç olduğu, banka iş başvurusu yapacak kişilerin hangi özelliklere sahip olması ve hangi şartları yerine getiriyor olması gerektiği, yeni personellerin görevlerinin neler olacağı ve son başvuru tarihinin ne zaman olduğu bildirildi. Buna göre kariyer planları içinde Akbank bünyesinde çalışmak ve ilerlemek olan kişilerin üniversite mezunu olması, Cobit ve ITIL süreçleri hakkında tecrübeli olması, tercihen Log Yönetim ürünleri hakkında deneyimi olması, temel seviyede raporlama yapacak SQL bilgisi olması ve ileri düzeyde İngilizce biliyor olması gerekmektedir.

Akbank Personel Alımı İş Başvuruları

Banka iş ilanları ile ilgilenen ve Akbank yeni personel iş başvurusu yaprak işe alımı gerçekleşen kişiler COBIT 1.seviye kontrol noktalarının belirler ve süreçleri tasarımlarını yaparlar. Belirlenen kontrol noktalarında kanıtların ortak platformda toplanmasından sorumludurlar. Süreçleri periyodik olarak gözden geçirir, raporlamasından sorumludurlar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.linkedin.com/jobs/view/1320287586/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın