İş Bankası Kredi Başvuru Kampanyaları 2016

0

Ülkemizin en eski bankaları arasında yer alan İş Bankası, güvenilir yapısıyla milyonlarca müşteriye hizmet sunmaktadır. Özellikle kredi kartları ve sıklıkla sunduğu kredi kampanyaları ile dikkat çeken İş Bankası kredi kampanyaları 2016 konusunda da önemli seçeneklerle karşımıza çıkmaktadır.

İş Bankası Güncel Kredi Kampanyaları

Bankacılık sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan İş Bankası yeni kampanyalar sunmaktadır. İş Bankası kredi kampanyaları 2016 konusu incelendiğinde Geleneksel Bayram Kredisi dikkat çekmektedir. Son derece düşük taksitle geri ödemesi olan bu kredi sayesinde bayramda artan nakit ihtiyacınıza çözüm bulmuş olacaksınız.

İş Bankası tarafından sunulan kredi kampanyalarından biri de kamu çalışanlarına özel Bayram kredisi olarak açıklanmıştır. Özellikle maaş anlaşmalı olan kurumlara özel kampanyalarla nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu kredide çeşitli vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları yer almaktadır.

İş Bankası kredi kampanyaları 2016 konusu incelendiğinde eğitim kredisi kampanyaları da dikkat çekmektedir. Yurt içinde ya da yurt dışında öğrenim gören öğrencilerin eğitim masrafları için bu kredilere başvuruda bulunabilirsiniz. Böylelikle bütün eğitim masraflarını kolay bir şekilde karşılayabilir ve düşük faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra çeşitli vade seçeneklerinden de size en uygun olanı değerlendirebilirsiniz.

Kredi Başvurusu İçin Ne Yapmak Gerekir?

Tüm bankalarda olduğu gibi İş Bankası’ndan da kredi talep edildiğinde çeşitli belgeleri edinmeniz gerekmektedir. İş Bankası kredi kampanyaları 2016 listesinde yer alan ve size en uygun olan kredi seçeneğini seçtikten sonra, nüfus cüzdanı, gelir belgesi, adınıza olan son fatura gibi belgeleri bankaya ibra etmeniz gerekmektedir.

Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması için kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Bu kredi notunu, daha önce çektiğiniz kredilerin geri ödenmesi, kredi kartı ekstresinde yaşadığınız sorunlar etkilemektedir. Yani finansal anlamda yaşadığınız sorunlar bu puanın düşük olmasına neden olmaktadır. Kredinizin kısa sürede onaylanması için tüm bu etkenlere dikkat etmenizde büyük fayda vardır. Sonrasında size en uygun olan krediyi çekerek nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın