ING İstanbul ve Diğer İllerde Satış Danışmanı Eğitimlerine Başlıyor!

ING tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Satış Danışmanı eğitim programının başladığı bildirildi.  

0
ing-istanbul-ve-diger-illerde-satis-danismani-egitimlerine-basliyor

ING tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Satış Danışmanı eğitim programının başladığı bildirildi.

ING Kendi Satış Danışmanlarını Yetiştiriyor  

ING banka iş ilanları kapsamında Satış Danışmanı olarak görev yapacak yeni personellere ihtiyaç duyduğunu bildiriyor. Bu personeller geleceğin yönetici adayları olarak ING tarafından verilen eğitimlere katılabiliyorlar. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası şubelerinin yanı sıra diğer illerden de başvuruların kabul edildiği bu duyuru için banka iş başvurusu yapmak isteyen adaylar satış ve müşteri ilişkileri alanlarında kendilerini geliştirebiliyorlar. ING Sales Trainee Programı ile geleceğin yöneticileri arasında yer almak ve kariyer planlarına ING bünyesinde devam etmek isteyen kişilere temel bankacılık, mali analiz, krediler, leasing, muhasebe, sigortacılık, faktoring, hazine fiyatlama, hukuk ve satış gibi konularda eğitimler veriliyor.

ING Satış Yöneticisi Eğitimi Başvurusu için Aranan Özellikler

ING iş ilanları içinde olan bu eğitimlere katılmak ve kendini geliştirerek bankacılık, satış alanlarında ilerlemek isteyen kişilerin üniversitelerin lisans bölümlerinden 2018 veya 2019 yılında mezun olması, MS Office uygulamalarına hakim olması, üniversitedeyken kulüp, proje, staj, gönüllü görev gibi etkinliklere katılmış olması gerekiyor. Adayların ayrıca ikna yeteneğinin gelişmiş, iletişimde başarılı, kolay pes etmeyen, satışta kendine güvenen, hedef odaklı çalışabilecek kişiler olması da gerekiyor.

ING Satış Danışmanı Eğitimleri Son Başvuru Tarihi

ING Sales Trainee programı başvurusu yapmak isteyenlerin başvuruları 17 Ağustos 2019 tarihine kadar devam ediyor. Eğitimlere ait tüm detayla aşağıdaki bağlantıda mevcuttur.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/ing-bank-a-s-sales-trainee-istanbul-ve-diger-iller-2328039

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın