Garanti BBVA Müşteri Temsilcisi Personel Alımları!

Garanti BBVA Müşteri Temsilcisi Personel Alımları! Garanti BBVA Müşteri Temsilcilerinde Aranan Özellikler! Detaylar İçin...

0
garanti-bbva-musteri-temsilcisi-personel-alimlari

Garanti BBVA tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda açık pozisyonun Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi olduğu bildirildi.

Garanti BBVA Yeni Personel Alımları Başladı

Garanti BBVA banka personel alımları kapsamında Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapılacak. Banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin görev yerleri Güneşli olacağından İstanbul’da ikamet ediyor olmaları gerekiyor. Garanti BBVA adaylarda aradığı diğer özellikleri ve nitelikleri de belirtti. İşe alınacak olan yeni personeller Garanti BBVA’nın Çağrı Merkezi Birimi’nde görev yapacaklar.

Garanti BBVA Müşteri Temsilcilerinde Aranan Özellikler

Garanti BBVA bünyesinde çalışmak ve bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen kişiler üniversite öğrencisi ya da üniversite mezunu olabiliyorlar. Adayların ayrıca 30 yaşını aşmamış olması da gerekiyor. Haftanın herhangi 5 günü sabah saat 09:00’dan akşam 18:00’a kadar çalışacak durumda olması, iletişim konusunda başarılı, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapabileceğine inanan kişiler banka iş ilanları arasında olan bu duyuruya başvuru yapabiliyorlar. Başvuru yapacak erkek adaylarda aranan şart ise askerliğini yapmış veya en az 2 yıl olmak üzere tecil ettirmiş olması şeklinde belirtiliyor.

Garanti BBVA Müşteri Temsilcisi Alımı Son Tarih

Garanti BBVA Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi olarak görev vereceği personellerinden gelecek başvuruları en son 29 Eylül 2019 tarihine kadar kabul ediyor. Yeni personeller kariyerlerine Garanti BBVA bünyesinde Genel Müdürlük veya şubelerde devam edecek olup, Banka’nın kadrolu çalışanı olacaklardır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bbva-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-istanbul-2350854

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın