Garanti BBVA Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımı Yapıyor!

Garanti BBVA Müşteri Temsilcisi Personel Alımları! Detaylar İçin...

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti BBVA tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda açık pozisyonun İstanbul ve Sivas illeri için Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi olduğu bildirildi.

Garanti BBVA Yeni Personel Alımları Başladı

Garanti BBVA banka personel alımları kapsamında Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapılacak. Banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin görev yerleri Güneşli ve Pendik olacağından İstanbul’da ikamet ediyor olmaları gerekiyor. Garanti BBVA adaylarda aradığı diğer özellikleri ve nitelikleri de belirtti. İşe alınacak olan yeni personeller Garanti BBVA’nın Çağrı Merkezi Birimi’nde görev yapacaklar.

Garanti BBVA Müşteri Temsilcisinde Aranan Özellikler

Garanti BBVA bünyesinde çalışmak ve bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen kişiler üniversite öğrencisi ya da üniversite mezunu olabiliyorlar. Adayların;

İlginizi Çekebilir:  Akbank İş İlanları: 2022 Haziran (Lise ve Üniversite)
Garanti BBVA Müşteri Temsilcisinde Aranan Özellikler
Garanti BBVA Müşteri Temsilcisinde Aranan Özellikler
  • Lisans ya da meslek yüksekokul mezunu olması,
  • 30 yaşını aşmamış olması,
  • İstanbu’da ikamet ediyor olması,
  • Askerlik görevinizi tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olması (erkek adaylar için),
  • Haftanın herhangi 5 günü 09:00-18:00 saatleri arasında çalışma saatlerine uyum sağlıyor olması,
  • İletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda da istekli olması gerekmektedir.

Garanti BBVA Müşteri Temsilcisi Alımı Son Tarih

Garanti BBVA Müşteri Temsilcisi Alımı Son Tarih
Garanti BBVA Müşteri Temsilcisi Alımı Son Tarih

Garanti BBVA Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi olarak görev vereceği personellerinden gelecek son başvuruları tarihi belirtilmemiştir. Yeni personeller kariyerlerine Garanti BBVA bünyesinde Genel Müdürlük veya şubelerde devam edecek olup, Banka’nın kadrolu çalışanı olacaklardır.

Bu iş ilanı ilk olarak bankanın kendi sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://kariyer.garantibbva.com.tr/public/Announcement.aspx

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.