Albaraka Türk Katılım Bankası C# Developer Personel Alımları!

Albaraka Türk Katılım Bankası C# Developer Personel Alımları! Albaraka Türk C# Developer Alımı İş Başvuruları! Detaylar İçin...

0
Albaraka Türk Katılım Bankası C# Developer Personel Alımları!

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından banka iş ilanları takipçilerini ilgilendiren bir duyuru yapıldı.

Albaraka Türk Katılım Bankası Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın yaptığı banka personel alımları bilgilendirmesinde C# Developer olarak görev yapacak kişilere ihtiyaç olduğu, başvuru sahiplerinin ne gibi özelliklere sahip olmasının istendiği, başvuru şartlarının neler olduğu, en son hangi tarihe kadar başvuru yapılabildiği, yeni personellerin işe başladıktan sonra hangi görevlerde bulunacakları gibi ayrıntılar paylaşıldı. Banka iş başvurusu yaparak Albaraka Türk bünyesinde çalışma talebini ileten kişilerin üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Bilgisayar Mühendisliği – Elektrik Elektronik Mühendisliği – Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Başvuru sahiplerinde aranan şartlar arasında;

  • C#.Net ve C#.Net Core framework altyapıları üzerinde bilgi, tecrübe ve geliştirme deneyimi olan,
  • Rest Full, Entity Framework, NHibernate gibi teknolojiler de bilgisi olan,
  • Object Oriented programlama(OOP) konusuna ve çok katmanlı mimariler hakkında bilgisi olan,
  • MSSQL veri tabanlarında tecrübesi olan,
  • Modern Javascript Frameworkleri (Angular, AngularJs vb.) ve JSON teknolojisi konusunda deneyimi olan,
  • Agile/Scrum metodolojileri ile ilgili bilgisi/tecrübesi olan,
  • İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan,
  • Tercihen kredi kartı ve/veya ödeme sistemlerinde tecrübesi olan,
  • Proje tecrübesi yüksek, proje yönetim metodlarına ve test süreçlerin de bilsi olan
  • Kurumsal yazılım geliştirme yönetimi ortamlarında (Jira, Git, TFS) çalışmış olan C# Developer aranmaktadır.

Albaraka Türk C# Developer Alımı İş Başvuruları

Albaraka Türk iş ilanları ile ilgilenen adayların ileri düzeyde İngilizce bilmesi de Banka tarafından istenirken, bankacılık alanında kariyer planları olan kişilerin başvuruları kabul ediliyor. Başvuru yapacak olan erkek adaylarda aranan şartın askerlik görevleri le bir ilgilerinin kalmamış olması olmaları şeklinde belirtiliyor. Albaraka Türk Katılım Bankası iş başvuruları ilgili departmanca 21 Eylül 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-c-developer-2317360
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın