Kuveyt Türk Bankada Kampüs Programı Personel Alımı

0

Türk katılım bankacılığı sektörünün öncü ve lider bankalarından olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, bu alanda kariyer yapmak isteyen öğrenci adaylar alacağını açıkladı.

Kuveyt Türk Katılım Bankası personel alımları kapsamında, yeni bir ilan yayınlayarak faizsiz bankacılık ve katılım bankacılığı alanında kariyer hedefi olan bankacı adayları alacağını açıkladı. Banka henüz üniversite döneminde olan öğrenci adaylara geleceğe yönelik iş imkanı sağlamayı hedeflemekte.

Kuveyt Türk düzenlediği Bankada Kampüs programı dahilinde üniversite öğrencilerini kadrosuna katarak, ders saatleri dışında adaylara bankacılık alanında deneyim kazandırmak amacı ile, eğitimler, mesleki ve akademik seminerler, bankanın genel müdürlük ve şubelerinde dönemsel çalışma imkanı gibi temel bankacılığı kavrayabilecekleri fırsatlar sunmaktadır.

Bu program sonunda yeterli görünen adaylar için üniversite dönemi sonunda, iş olanakları sağlamayı hedeflemektedir. Günümüz koşullarında, iş bulma ve iş arama sürecine henüz üniversite sıralarında başlayan genç nüfüs geleceğini kaygısız olarak garanti altına almayı amaçlamaktadır. Bu yönde özel bankaların çalışmaları ardı ardına devam ederken, adaylara yardımcı olmak ve kariyer planlarını şekillendirmeyi hedeflemektedirler.

Kuveyt Türk Bankada Kampüs Programı başvuruları ve diğer banka iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-bankada-kampus-genel-mudurluk-sekerpinar-1478490

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın