Ana SayfaKredilerYapı Kredi 2016 Kredi Faiz Oranları

Yapı Kredi 2016 Kredi Faiz Oranları
Y

-

Türkiye’de finans sektörünün köklü ve güçlü kurumlarından olan Yapı Kredi, geçmişten günümüze kadar tecrübelerini ve finansal kaynaklarını biraraya getirerek hep daha iyisini sunmayı hedeflemiştir. Bir finans devi haline gelen Yapı Kredi hem yatırım hem sermaye hem de finansal sektörde büyük başarılar elde etmiştir.

Yapı Kredi 2016 Kredi Faiz Oranları

Yapı Kredi, bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetleriyle bugün birçok müşterisini bünyesinde kulanmaktadır. Birçok hizmetiyle ön plana çıkan banka, kredi ürünleri hizmetleriyle de bugün birçok tüketicinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik finansal paketler sunmaktadır.

Sunduğu kredi paketleriyle, parasal sıkıntılarınız o an için çözümlenip uzun vadede kolay geri ödeme fırsatları doğurmaktadır. Müşteriler bu yönde kendilerinin ihtiyacı olan paketleri seçeren en uygun faiz oranlarına da yönelebilmektedir. Kredi çekerken birçok müşterinin dikkat ettiği noktalardan bir tanesi de faiz oranlarıdır. Faiz oranlarının uygun olması müşterilerin daha az geri ödeme yapmalarını sağlamaktadır.

Yapı Kredi 2016 kredi faiz oranları için konuşmak gerekirse, her kredi için farklı bir oran karşımıza çıkmaktadır. Bireysel kredi fırsatları için güncel faiz oranları, bayramında yaklamasıyla %1,23 gibi bir orana sahiptir. İhtiyaç kredilerinde en yüksek faiz oranı ise %1,43’lere ulaşmaktadır. Taşıt Kredileri için vade süresine göre %1,30 – %1,35 arasında değişiklik göstermektedir. 2.El araçlar için de banka aynı kredi oranını uygulamaktadır. Son olarak konut kredi faiz oranlarına değinmek gerekirse, seçeceğiniz kredi paketine göre banka siz bir faiz oranı belirtmektedir. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol