Garanti Bankası 2019 Kredi Faiz Oranları

0

Büyük bir tüketim çılgınlığı içerisinde olan bireylerin ihtiyaçları hiç tükenmemekle birlikte her geçen gün artmaktadır. Bu artış ise bireyleri sürekli bir nakit ihtiyacına sürüklemektedir. Tüketim çağı da diyebileceğimiz bu yıllarda, herkes her şeyi almak istemektedir. Nakit ihtiyacına sürüklenen bireyler zaman zaman bütçesinden fazlasını harcayarak nakit sıkıntısı çekebilmektedir. Nakit sıkıntısı çekmese bile almak istediği bir ev, taşıt, ev eşyaları gibi ürünler için daha fazla paraya ihtiyaç duyabilmektedir. Bu durumlarda ise bankalara başvurarak kredi taleplerinde bulunmaktadırlar.

Garanti Bankası 1946 yılından bu yana müşterilerinin çeşitli çeşitli finans ihtiyaçlarına cevap vermek için kurulmuştur. Bu bağlamda Garanti Bankası da bireylere kredi hizmeti sağlayan bankalardan bir tanesidir. Türkiye’nin ikinci özel bankası olan Garanti, sunduğu fırsatlarla müşterilerini her alanda desteklemeye devam etmektedir.

Garanti Bankası’ndan kredi kullanmak isteyen bireyler, kendilerine en uygun kredi kampanyalarını seçerek bunu temin etmektedirler. Müşterilerin bu noktada en çok merak ettiği şey ise Garanti Bankası’nın değişen faiz oranlarıdır. Güncel sorulardan bir tanesi ise Garanti Bankası 2019 kredi faiz oranlarının ne durumda olduğudur. Çekmek istediğiniz faiz oranı ise hangi alanda kredi almak istediğinize bağlı olarak değişmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Garanti Bankası 2019 Kredi Faiz Oranları

Taşıt Kredisi için Garanti Bankası %1,99’dan başlayan faiz oranı ile karşımıza çıkmaktadır. Vade süresine bakılmaksızın 36 aya kadar sabit bir faiz oranı sunmaktadır. Kısa süreli ihtiyaçlarınız için ise Avans Hesap fırsatı sizlere sunulmaktadır. Bu küçük çaplı ihtiyaçlarınız için kredi faiz oranları ise %2,13’ten başlamaktadır. Bireysel ihtiyaçlarınız için ise %2,13 ile %2,21 arasında faiz oranları uygulanmaktadır. Konut kredilerinde de seçeceğiniz pakete göre değişen Garanti Bankası 2019 faiz oranları sizleri beklemektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın