Ana SayfaEkonomiEn Uygun Konut Kredileri

En Uygun Konut Kredileri
E

-

Ev alacaksınız ve bunun için bankaların sunduğu kredilerden faydalanmak istiyorsunuz. Ancak sizin için en uygun konut kredilerini bulmakta zorluk çekiyorsunuz. Bankalar, her biri birbirinden farklı kredi imkanlarını sunarak müşterilerinin ilgisini çekmeye çalışmaktadır. Kimi banka düşük faiz oranlarıyla cazip fırsatlar sunarken, kimi bankalar ise uzun vade süreleri ile uzun vadede düşük taksit tutarları ile müşterilerini kendine çekmektedir. Bu noktada sizin karar vermeniz gereken şey sizin için hangisinin uygun olduğu. Düşük faiz oranları mı? Uzun vade fırsatları mı? Bu sorunuzun yanıtı sizin için en uygun konut kredilerini bulmanıza yardımcı olacaktır.

Sizin her ay kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlayacak olan bankalar ile siz de ev hayalinizi gerçekleştirebileceksiniz. Konut kredisi, artık her banka tarafından sağlanan bir hizmettir. Bankalar verdikleri ana paranın üzerinden belirli bir faiz oranı belirleyerek, verdikleri hizmetin karşılığını da istemektedirler. Bu faiz oranları her banka için değişmektedir. Konut kredileri, %1,08’lik bir faiz oranı ile %1,25’lik bir faiz oranı arasında değişmektedir. Vadeler ise 120 ay ile 300 arasındadır.

Finansbank, belki de en uygun kredi sağlayan bankalardandır. 180 aylık bir vade süredi ve %1,08’lik faiz oranı ile, hem uzun vade hem düşük bir faiz oranı sağlamaktadır. Garanti bankası da yine 240 aylık bir vade süresi ve %1,14 faiz oranı ile karşımıza çıkmaktadır. Uygun kredi veren bankalara; Akbank, Halkbank, Denizbank gibi bankaları da dahil edebiliriz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,255BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol