2016 Ziraat Bankası Ev Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Ziraat Bankası kurulduğu günden bu yana, kârlılık ve verimlilikle büyüyerek, ekonomik ve finansal sektöre katkısını her geçen yıl arttırmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte gelişen ve büyüyen hizmet kanalları yoluyla müşterilere her yerde destek vermektedir.

Müşterilerin yatırım ihtiyaçları, iş yeri kurma desteği, ev alma ve bireysel ihtiyaçlarının tümü için yıllardır finansal olarak arkalarında durmaktadır.

Günümüzde ev almak sanıldığından daha zor bir hal almaktadır. Özellikle artan emlak ve konut fiyatları ile hem maddi hem manevi bir sürü sıkıntı çıkabilmektedir. Bu konuda destek veren en büyük kuruluşlar ise bankalardır. Ziraat Bankası da köklü bankacılık anlayışla müşterilerine bu kulvarda da finansman desteği sağlamaktadır.

Ziraat Bankası ev kredisi ile eviniz Ziraat’ten.

Ziraat Bankası ev kredisine hemen başvurarak siz de kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. 120 aya kadar uzayan vade süresi ile hayalinizdeki ev çok uzakta değil. Ziraat Bankası ev kredisi, satın alacağınız evin ekspertiz değerinin maksimum %75’i kadar kredi çekmenizi sağlamaktadır. Kredi çekmek istediğiniz ev ise kredi süresince ipoteğe tabi tutulur.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ağustos Ev Kredisi Faiz Oranları

Banka tarafından gerekli görülen durumlarda ek teminatlar veya kefil bulunması da talep edilebilmektedir. Ziraat Bankası ev kredisinin diğer bir hizmeti ise, kredi boyunca hayat, konut ve deprem sigortası yapılmasıdır. Başvurularınızı Ziraat Bankası şubeleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internet şubeleri, ATM’ler ve çağrı merkezleri de başvurular için kullanılabilecek diğer kanalları oluşturmaktadır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Önceki İçerikING Bank Kredi Başvurusu
Sonraki İçerikDevlet Tahvili ve Repo
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...