Ekonomi Öğrenci Kredi Kartları

Öğrenci Kredi Kartları

Son Güncelleme:

Bankalar her geçen gün hem finansal ve ekonomik olarak büyümektedirler, hem te teknolojinin de verdiği imkanla her yere yayılmaktadırlar. Müşteri portföyü de aynı doğrultuda artmaktadır. Öyle ki bankalar müşterilerinin her kitleye ve her yaşa hitap eden kitleden oluşmasınız amaçlamaktadır. Bu kitlenin yeni hedefi ise öğrencilerdir. Üniversitede eğiitimini sürdüren öğrenciler için de çeşitki kampanyalar ve fırsatlar yaratarak potansiyel müşteri olarak görmektedirler. Bu bağlam da öğrenciler için sağladıkları en büyük avantajlardan bir tanesi kredi kartı hizmetleridir. Öğrencilere kredi kartı desteği sağlayan bankalar esasında, öğrencilerin ailelerine ve burslarına güvenerek bu hizmeti verirler.

Eğitim hayatı boyunca her öğrenci belirli dönemlerde nakit ihtiyacı duyabilmektedir. Bu nedenle de bankaların sağladıkları kredi kartı gibi imkanlara da ihtiyaç duyabilmektedirler. Ki herkes tarafından çok tercih edilen bir durumdur taksitli bir şekilde nakit ihtiyacını karşılayabilmek. Bankalar da artık bir bir müşteri arayışında olduğu için, öğrencilere kolaylıkla sağlamaktadır kredi kartı fırsatını.

Öğrenci kredi kartları hemen hemen her banka tarafından sağlanmaktadır. Hal böyle olunca öğrenciler, öğrenci kredi kartlarının neler olduğunu ve hangi bankalar tarafından sağlandığını merak etmektedir.

İş’te Üniversiteli kredi kartı, 18 yaş üzerindeki üniversiteli gençler için sağlanmış banka hizmetlerinden bir tanesidir. İş bankası tarafından verilen bu kart ile öğrenciler rahat bir nefes alacak. Diğer bir kart ise Garanti Bankası’nın Bonus Genç kartıdır. Garanti Bankası da 18 yaşını doldurmuş tüm T.C vatandaşı gençlerimiz için kredi kartı fırsatı sağlamaktadır.  Bunun yanında; TEB, Akbank, Yapı Kredi de öğrencilere kredi kartı verebilmektedir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,131BeğenenlerBeğen
7,251TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,493TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler