En Uygun Bayram Kredileri

Her sene olduğu gibi bu bayramda yine ihtiyaçların yoğun olduğu bir döneme girdiniz. Bayram için bir sürü ihtiyaç doğdu. Bankalar da bayramı fırsat bilerek bir takım kredi kampanyaları düzenlediler. Düzenledikleri kampanyalarla bayramda da ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradalar. En uygun bayram kredileri ile ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde cevap vermekteler. Her banka birbirinden farklı kredi seçenekleri ile müşterileri cazip tekliflerle karşılamaktadır. En uygun bayram kredilerinin hangileri olduğunu bulmak için iyi araştırma yapmak gerekir. Bu haberimizde sizler için en uygun bayram kredileri derlendi.

Fibabanka Bayram Kredisi ile müşterilerini düşük faiz oranları ile karşılıyor. %0,99’dan başlayan aylık faiz oranları ile 36 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. Minimum olarak 3000 TL çekebileceğiniz kredi de maksimum kredi tutarı ise 25000 TL’dir. Bayram kredileri kervanına Denizbank da katılmaktadır. Denizbank’ta bayramda kredi fırsatı sunan bankalardandır. Denizbank Bayram Kredisi’de %0,99 faiz oranı ile sizleri beklemektedir. Denizbank’ın bayram kredisi için size sunduğu limit ise 55000 TL’ye kadar ulaşmaktadır.

Yapı Kredi de geleneksel bayram kredisi düzenleyen bankalardan. %1,23’ten başlayan aylık faiz oranları ve 9000 TL’ye varan kredi limitiyle karşımıza çıkmaktadır. 36 ay vade süresi de kolay ödeme fırsatı sağlayan diğer avantajlardandır.

Bayram kredisi sağlayan diğer bankalar; Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, ING Bank ve Burganbank’tır. İstediğiniz bankaya ihtiyacınıza göre şubeler aracılığıyla veya web siteleri aracılığıyla başvurabilirsiniz ve siz de bayram fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.