Ramazanın gelmesiyle birlikte bankalar da bayram kredileriyle hem bu durumu değerlendirmek hem de müşterilerinin yüzünü güldürmek amacıyla çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Vakıfbank da bu bağlamda ön plana çıkan bankalardan biridir. Vakıfbank bayram kredi kampanyası ile bu bayram da ihtiyaçlarınızı en rahat şekilde karşılayabileceksiniz.

Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik 36 aya kaddar süren vadeler ile Vakıfbank bayram kredileri tam size göre. Uygun faiz oranları ve esnek geri ödeme seçenekleri ile devlet memurları, özel sektör çalışanları ve emeklilere sunulan Vakıfbank bayram kredi kampanyası tüm şubelerde.

03 ila 36 ay arasında 50.000 TL ‘ye kadar varan kredi tutarlarında %1,25’lik bir faiz uygulanmaktadır. Ek olarak sizden kredi tahsis ücreti ve BSMV’de tahsil edilmektedir. Diğer bir seçenek ise yine 03-36 ay vade süresince 50.000 ‘ye kadar %1,32’lik bir faiz oranı sunmaktadır. %1,32’lik faiz oranında kredi tahsis ücreti ve BSMV yoktur. Kredi tahsis ücreti kredi limitinin binde 5’i bir tutarda olup BSMV’de %5 oranında talep edilmektedir. Kredi başvurularınızda kefil talep edilmemektedir ancak bankanın talebine göre kefil de istenebilir. Kredi başvurularınızı Vakıfbank şubelerinden yapabileceğiniz gibi telefonunuz aracılığıyla da yapabilirsiniz. Başvurularınızı SMS aracılığıyla yapmak için; Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, TC Kimlik Numaranız, Aylık Gelir yazarak 5724’e mesajınızı gönderebilirsiniz. Kredi başvurunuzu web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için Vakıfbank çağrı merkezini de arayabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın