Burganbank Kredi Başvurusu

0

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanında öne çıkan Burganbank 1989 yılında faaliyet hayatına başlamıştır. 2001 yılından itibaren büyüme yoluna giderek, hedeflerini genişleten banka ticari bankacılık alanına da atılarak hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Hizmetlerini her alana yayarak geniş bir müşteri kitlesi hedeflemektedir. Birçok alanda müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan bankanın hizmetlerinden birisi de kredi ürünleridir. Müşterilerine sağladığı kredilerle, müşterilerine en iyi şekilde yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Yenilikçiliği vizyon ve misyon edinen bankanın sunmuş olduğu konut kredisi, taşıt kredileri, ihtiyaç kredileri gibi ürünlere çok rahat bir şekilde ulaşabilmektesiniz.

Teknoloji de arkasına alarak emin adımlarla ilerleyen banka size özel fırsatları kaçırmamanız için birçok başvuru kanalı da oluşturmuş durumdadır. Bu başvuru kanalları, kredi çekerken hem size kolaylık sağlamakta hem de zamandan kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Başvuru yollarının yanında, Burganbank web sitesi aracılığıyla da sizlere çekeceğiniz kredi ve vade süresine dair bilgi girmeniz halinde örnek bir ödeme planı da oluşturabilmektedir.

Böylece size en uygun kredi şeklini de belirleyebiliyorsunuz.

Burganbank kredi başvurusunu yapabilmenin birkaç yolu olduğunu söylemiştik. Bu yollardan bir tanesi internet üzerinden yapılan başvurulardır. İnternet şube aracılığıyla başvuru formunu doldurarak, başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Şubelere giderek yine başvuru işleminizi gerçekteleştirebilirsiniz. Birçok bankanın sağladığı gibi SMS ve  telefon başvurusu hizmetini sağlayamamaktadır.

Çağrı merkezini arayarak Burganbank kredi başvurusu hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın