Birçoğumuz zamandan ve paradan kazanmak için çeşitli yollar deneyerek en kazançlı çıkacağımız yolu bulmaya çalışırız. Günümüzde de artık hayatın zorluğu sebebiyle vakit eşittir nakit demektir. Söz yerindeyse bu deyimi finansal hayata derleyen bankalar anında kredi fırsatlarıyla, vakit nakit deyimini sizler için somut hale getirmektedir. Sektörünün parlayan bankalarından olan İş Bankası da bu hizmet anlayışından geri kalmamaktadır. İş Bankası anında kredi ile müşterilerine en hızlı şekilde hizmet vermektedir.

İş Bankası Anında Kredi, internet şubesiyle veya bankanın mobil uygulaması olan İşCep yoluyla yapılabilen hızlı kredi başvurusudur. Dilediğiniz zaman yapabileceğiniz bu başvuru ile başvurunuz onaylandığı anda kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

7 gün 24 saat hizmet sağlanan bu başvuruda 36 aya kadar varan vade seçenekleri yer almaktadır. 15000 TL’ye kadar kredi limiti koyan bankanın faiz oranları %1,39 ve %1,49 arasında değişmektedir. Onaylanan kredi anında hesabınıza yatırılarak kullanıma açılmaktadır.

Başvuru için şubeye gitmenize de gerek yoktur. Çekeceğiniz kredi tutarı için kredi tahsis ücreti, çekmek istediğiniz tutarın binde 5’i kadar talep edilmektedir. Yıllık sigorta primi de 35 yaş üzerinden hesaplanmaktadır.  İş Bankası Anında Kredi, fırsatından faydalanmak isteyen müşteriler, internet şube üzerinden form doldururarak gerçekleştirilmektedir.

Aynı sistem İşCep uygulaması için de geçerlidir. Başvuru yapıldıktan sonra beklenmesi gereken tek şey bankanın onayıdır. İşCep uygulamasını, İşbank’ın web sitesi üzerinden yükleyerek kullanmaya başlayabilir ve fırsatları yakalayabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın