Burganbank 2016 Kredi Faiz Oranları

0

Nakit ihtiyaçlarınıza son vermek ve rahat bir finansal dönem geçirmek isteyenler için bankalar tüm hızıyla çalışmaya devam etmektedir. Her gün yeni bir fırsatla bizi karşılayan bankalar, hem kendi paylarına düşeni almak hem de müşterilerini memnun etmek için varlıklarını sürdürmektedirler. Nakit ihtiyaçlarınıza son vermek için de sağladıkları en büyük hizmetlerden biri de kredi fırsatlarıdır. Kredi fırsatlarıyla sizden aldıkları faiz ile kâr sağlamaktadırlar.

Adeta bir yarış içerisinde olan bankalardan rekabetçi tavrıyla ortaya çıkan bir diğeri ise Burganbank’tır. Burganbank da sektörün öncüsü diğer tüm bankalar gibi kredi hizmeti sağlayan bankalardan bir tanesidir. Bu kredi hizmetinin bir faiz bedeli olduğundan bahsetmiştik. Bu faiz bedeli her banka için kendi içerisinde sağlanılan ürün çeşitliliğine göre değişiklik göstermektedir.

Burganbank kredi faiz oranlarına incelediğmiz de ihtiyacınıza göre bu kredileri sınıflandırmak gerekmektedir. Burganbank, ihtiyaç kredileri için vade seçeneğine göre değişmektedir. 12-24 ay arasında faiz oranları %1,46 iken 24-36 aylık vade süresinde bu yüzde %1,47’ye çıkabilmektedir. SüperNet Kredi için belirlenen bu faiz oranları diğer paketler için değişmektedir.

Diğer paketlerin faiz oranları %1,14 ile %1,58 arasında değişebilmektedir. Burganbank’ın taşıt kredileri ise azami oran baz alınırsa %1,99 gibi bir oran belirtilmektedir. Bu oran hem sıfır km hem 2. El araçlar için geçerli orandır. Son olarak konut kredilerine değinmek gerekirse de, konut kredileri vade seçeneklerine göre %1,09 ile %1,13 arasında değişiklik göstermektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın