Enpara’dan 184 TL Taksitle 5000 TL Kredi

0

Her geçen gün değerlerine artı katarak büyümeye devam eden bankalardan olan Finansbak durmaksızın hizmetlerine devam etmektedir. Teknolojinin gücünü de arkasına alarak her türlü gelişmeye ayak uyduran bankanın en yeni ve en çok talep gören hizmetlerinden bir tanesi de EnPara’dır.

Enpara Nedir? Enpara, Ekim 2012’de hizmet vermeye başlayan Finansbank tarafından kurularak tüm hizmetlerini dijital yollarla gerçekleştiren Türkiye’nin ilk dijital bankasıdır. Şubeye ihtiyaç duymadan hizmetlerini gerçekleştirmektedir. EFT, Havale ve hesap işletim ücreti alınmaması nedeniyle de en çok tercih edilen hizmetlerden biridir.

Nakit ihtiyacı olanlara da her daim uygun kredi faiz oranları sunarak müşterileri mutlu ve memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Şubesiz olarak hizmet verildiği için birçok konuda avantajı olan banka, ayrıca her sorunu kend içinde hallederek şubeyle uğraşma derdinizi de ortadan kaldırmaktadır. Enpara’nın sağladığı kredi hizmetlerinden en iyilerinden birisi de;

Enpara 184 TL taksitle 5000 TL’ye kredidir. Enpara 184 TL taksitle 5000 TL kredi fırsatıyla 1 kuruş dahi masraf almayarak yine çok cazip bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Şubeye gitme derdi de olmadığı için bu düşük faiz oranlarından siz de rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Enpara size sigorta zorunluluğuna tabii tutmadığı için müşteriler tarafından yoğun bir talep görmektedir. Vade süresi farketmeksizin sabit faiz oranıyla sizi karşılamaktadır. Başvurunuzu Enpara’nın resmi web sitesinden 3 adımda halledebilmektesiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra, Enpara sizi ziyaret ederek kredinizi kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın