Kamu Memurlarına Özel Kredi Başvurusu

0

Ansızın doğan ihtiyaçlar ve ekonomik sıkıntılar her kesimden insanı etkileyebilen bir durumdur. Düzenli gelire sahip birisi bile gün gelir ihtiyaçları için kredi çekme ihtiyacı duyabilir. Kamu memurları da, devletin bir çalışanları olmalarına rağmen kimi zaman her insan gibi ihtiyaçları için bankalardan kredi talep edebilmektedirler. Bankalar kamu memurlarına özel krediler düzenleyerek hizmet vermektedirler. Kamu memurları için bankaların düzenlediği bazı krediler şunlardır,

Halkbankasından Memura Kredi Desteği

Kamu çalışanlarını önemseyen bankalardan olan Halkbank bu konuda memurlara destek sağlamaktadır. Düşük faizli kredi fırsatları sağlayarak kredi ihtiyacı duyan memurlar sıkıntılarını rahatça giderebilmektedir. %1,29’dan başlayan aylık faiz oranları uygulayan banka, 36 aya varan vade fırsatları için sizleri beklemektedir. İsterseniz masrafsız olarak isterseniz ise daha uygun faizli kredilerle başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Kamu Personeline Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların faydalanabileceği bu kredi %1,21’den başlayan faiz oranları ile müşterilerini beklemektedir. Kamu personeline özel sunulan bu kampanyada kredi limiti 70.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

ING Bank Kamu Çalışanlarına Özel

ING Bank, kamu çalışanlarına özel 50.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. %1,44 faiz oranı ile karşımıza çıkan banka, 36 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. Sadece nüfus cüzdanınız ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Kamu çalışanlarına özel kredilerle tüm ihtiyaçlarınıza İş Bankası avantajları ile kolayca ulaşabilirsiniz. Özel ev kredisi verilen bu kampanya da taşıt kampanyalarında ve ihtiyaç kampanyalarında da faiz indirimi uygulanabilmektedir.

Kamu Çalışanlarına Denizbank’tan Özel İhtiyaç Kredisi

Tüm kamu çalışanlarına özel düzenlenen bu kredi kampanyası kapsamında avantajlı faiz oranlarıyla 36 aya varan vadeler sizi beklemektedir. Mobilyadan, tatile,beyaz eşyaya ve eğitim ihtiyaçları için %1,49’luk aylık faiz  uygulanmaktadır. 50.000 TL’ye varan kredi tutarlarıyla başvurunuzu yapmakta gecikmeyin.

Odeobank’tan Kamu Çalışanlarına Müjde

Odeobank, kamu çalışanlarına %0,99’luk düşük bir faiz oranı ile maaşlarınızın 20 katına kadar kredi imkanı sunmaktadır. 60 aya kadar uzayan vadelerle de rahat geri ödeme imkanı oluşmaktadır. Sadece 99 TL’lik bir masrafın uygulandığı kredi de ödemelerinize dilerseniz 3 ay sonra başlayabiliyorsunuz

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın