Koç Holding Yüzlerce Personel Alacak

0

Türkiye’nin en büyük Holding ve Grup şirketlerinden olan KOÇ Holding bünyesinde yer alan şirketlere yeni personel alımları yapacağını duyurdu.

Yurt genelinde bir çok alanda faaliyet gösteren Koç Holding Grup şirketleri için personel alımı yapıyor. Özellikle 2016 yılı ile birlikte yeni hedeflerine yeni çalışma arkadaşları ile birlikte ulaşmayı amaçlayan kurum bünyesinde barındırdığı onlarca şirket için yeni adaylarla görüşeceğiniz belirtmektedir.

Ülkemizde hemen her alan hizmet veren Koç Holding Grubunda yer alan şirketler de muhasebe, ön muhasebe, finans, gibi önemli departmanlarından görev alma imkanı sunulmaktadır. Alt grup firmaları kendi içerisinde iş ilanları yayınlarken bu firmalara toplu olarak Koç Holding iş ilanları altından da ulaşabilmektesiniz.

En az Lise mezunu adayların da değerlendirildiği ancak öncelikli olarak Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye, Matematik, Bilgisayar gibi önemli bölümlerinden mezun olmuş ve olacak adaylar için şirketlerin idari kadrolarında yer alabilme imkanı sağlanmaktadır.

Koç Holding bünyesinde yer alan başlıca ve Türkiye’nin alanında önde gelen şirketleri için Genel başvurular da yayınlanmaktadır. Ülkemizde istikrarlı büyümesi ve yeni şirketleri ile tartışmasız lider konumda bulunan KOÇ Holding iş ilanları için başvurular neticesinde ilgili grup insan kaynakları görüşme organizasyonları yapmaktadır.

Koç Holding altında yer alan başlıca şirkelerin size uygun departmanlarına başvurularınızı için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

Tüm KOÇ HOLDING İlanları

http://www.kariyer.net/WebSite/Firma/OzelProfil/kockariyer.aspx?ozelprofil=1

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın