TEB Bayram Kredisi Faiz Oranları

0

TEB Bayram Kredisi En Uygun Krediler Arasında

Cepte TEB uygulaması sayesinde istediğiniz zaman tek tıkla ihtiyaç kredisi çekmenize izin veren TEB ile uygun kredi faizi oranlarıyla bayram kredisi olabilirsiniz. TEB Bayram kredisi iki farklı şekilde verilebiliyor. İlk şekilde kredi alan kişiler diğer ay aldıkları krediyi ödemeye başlıyorlar. İkinci şekilde alınan kredi ise TEB Ertelemeli Bayram Kredisi olarak geçiyor.

Ertelemeli bu krediyi alan kişilerin 3 aydan sonra ödeme yapmaya başlamaları gerekiyor. Aylık ödenmesi gereken ücret ise 300 ile 350 lira arasında değişiyor.

TEB’den Ayda 350 liraya 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

TEB Bayram kredisi fırsatından faydalanarak kredi çeken kullanıcılar, aldıkları krediyi 3 ay erteleyerek ödeyebilirler. Ertelemeli ihtiyaç kredisi olarak da adlandırılabilecek bu krediyi aldığınızda yüzde 1,38 faiz oranı ödüyorsunuz.

Bu da ayda yaklaşık 330-350 lira arası ödeme yapmanız anlamına geliyor. Eğer krediyi ertelemeli olarak değil de normal olarak alırsanız ödemeniz gereken faiz oranı 1,2’ye düşüyor.

TEB Bayram kredisine başvurmak için şubelere gitmenize gerek kalmıyor, Cepte TEB uygulaması sayesinde bu krediye hemen başvurabilirsiniz. Bunun için Play Store ya da App Store mağazalarından Cepte TEB uygulamasını indirmeniz yeterli olacak. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın