İNG Bank’tan 10 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi Fırsatı

0

İNG Bank’tan Büyük Fırsat

Yüzde 1,29 faiz oranıyla en düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi olan İNG Bank ihtiyaç kredisi, tüketicilerin düşük faiz oranlarından faydalanarak kredi çekmelerini sağlıyor. Öyle ki 36 ay vadeye kadar çekebildiğiniz bu kredi sayesinde ayda sadece 328 TL kredi taksiti ödemeniz gerekiyor.

İNG Bank ihtiyaç kredisi çekebilmek için kimliğinizle birlikte herhangi bir şubeye gitmeniz yeterli. Böylece çok kısa sürede krediniz onaylanıp hesabınıza aktarılıyor.

Sadece 45 TL Masraf

İNG Bank ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanabilmek için sadece 45 liralık bir masraf ödemeniz gerekiyor. TEB, İşbank ve Yapı Kredi’de olduğu gibi sigorta zorunluluğunuz olmadığından ek olarak 230 liralık bir sigorta ücreti ödemeniz gerekmiyor.

Masraf olarak kredinize eklenecek 45 lirayı da daha sonra bir dilekçe yazarak geri alabilirsiniz.

3 Aydan 36 Aya Kadar Vade

İNG Bank ihtiyaç kredisinin standart bir ödeme planı bulunmuyor. Kredi çektikten sonra hangi vadede ödeyeceğinizi sizler belirleyebiliyorsunuz. Öyle ki 3-9 ay vadeyle çekeceğiniz ihtiyaç kredisinde faiz oranı 1,15’lere kadar düşüyor.

Dilerseniz akıllı telefonunuza İNG Bank mobil uygulamasını indirerek ne kadar ödeme yapmanız gerekeceğini otomatik olarak hesaplayabilirsiniz. Böylece 3 aydan 36 aya kadar düşük faiz oranında kredi fırsatından faydalanmış olacaksınız. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın