Finansbank’tan 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi!

0

Bayram Kredisi Kullanmak İsteyenlere Finansbank’tan Müjde

Bayram için kredi çekmeyi düşünüyorsanız, uygun ödeme koşulları sayesinde Finansbank ertelemeli bayram kredisini tercih edebilirsiniz. Müşterilerine tam 3 ay sonra ödeyebilecekleri bu krediyi sunan Finansbank, bayram için farklı özelliklerde krediler veriyor. İster ertelemeli ihtiyaç kredisi isterseniz de standart ihtiyaç kredisini Finansbank’tan alabilirsiniz.

Faiz Oranı Sadece 1,14

Bayramda kredi kullanacaklar için dev bir kampanya yapan Finansbank, ertelemeli ihtiyaç kredisinin faiz oranını sadece 1,14 olarak belirledi. Buna göre isteyen herkes sms ile sadece birkaç dakika içinde kredi çekebilecek. Finansbank Bayram kredisi almak için kimlik numaranızı mesaj olarak hazırlayıp 5030 numarasına göndermeniz gerekiyor. Böylece birkaç dakika içinde kredi notunuz ve buna benzer özellikler değerlendirilecek kredi başvurunuza yanıt veriliyor. Finansbank hesabınız varsa almış olduğunuz kredi doğrudan banka hesabınıza aktarılıyor. Böylece şubeye kadar gitmenize de gerek kalmıyor.

Telefondan, İnternetten, Mobilden, Her Yerden Başvurabilirsiniz

Finansbank Bayram Kredisi almak isteyen kişileri ille de şubeye gitmeleri gerekmiyor. Dilediğiniz her alandan kredi için başvuru yapabiliyorsunuz. Telefonunuzdan, banka hesabınızdan hatta Atm’den bile krediye başvurabilirsiniz. Kredi başvurunuz sadece 10 dakika içinde sonuçlanıyor. Böylece başvurunuzdan hemen sonra paranızı çekebiliyor, birkaç gün beklemek zorunda kalmıyorsunuz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın