Ana SayfaEkonomiÖğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

-

Öğrenciler Kredi Kartı Alabilir mi?

Birçok banka direkt olarak öğrencilere kredi kartı vermese de bazı kampanyalar yaparak düşük limitli kredi kartlarını öğrencilerin kendi isimleri üzerine çıkarabiliyor. Öğrencilerin geliri olmadığı için her banka öğrencilere kredi kartı vermiyor, kredi kartı almak isteyen öğrencilerin sadece belli başlı bankalara başvuruda bulunmaları gerekiyor.

İşte Genç Kredi Kartı

İşte Üniversiteli kampanyası kapsamında verilen bu kredi kartının limiti sadece 500 lira olarak belirleniyor. Bunun yanı sıra öğrencilere hesap işletim ücreti alınmayan bir de vadesiz hesap açılıyor. İşte Üniversiteli kredi kartının ilk yıl kart aidatı olmasa da sonraki her yıl için 20 lira kar parası alınıyor. Alışveriş faiz oranı ise bu kredi kartı için 2,02’dir.

Yapı Kredi Play Kart

Yapı Kredi Play kart sadece üniversite öğrencilerine verilen bir kredi kartıdır. Bu kredi kartının limiti 500 ile 1000 lira arasında değişiyor. Bu nedenle öğrencilerin yüksek limit almaları için ödemelerine sadık kalmaları gerekiyor. Kartın aidatı bulunmuyor.

Garanti Bonus Genç

Garanti’nin verdiği bu kredi kartını lise öğrencileri de alabilir, fakat kartın limiti sadece 400 lira. Ödemelerinize sadık kalırsanız kısa süre sonra kartın limiti otomatik olarak yükseliyor. Herhangi bir şekilde yıllık kart aidatı bu kart için ödenmiyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol