Gelir Belgesi İstemeden Bayram Kredisi Veren Bankalar

0

Gelir Belgesiz Kredi

Eğer resmi olarak ispat edebileceğiniz bir geliriniz yoksa ve senede de bulaşmak istemiyorsanız gelir belgesi gerektirmeyen bayram kredilerinden kullanabilirsiniz.

İNG Bank bayram kredisi verirken müşterilerinden gelir belgesi talep etmiyor. Bankanın bayram kredisi için sunduğu tek şart, kişinin daha önceden ödenmemiş borcunun bulunmaması. Yani ödenmemiş borcu bulunmayan kişiler İng Bank bayram kredisinden faydalanabiliyorlar. Ramazan bayramı kredisini İng Bank aracılığıyla almak isteyen kişiler sadece yüzde 0,99’luk bir faiz oranı ödemek zorunda kalıyorlar.

Bayramda biraz daha fazla paraya ihtiyacı olan kişiler bayram kredisi için Denizbank’ı tercih edebilirler. Denizbank bayram kredisi de 0,99’luk küçük bir faizle veriliyor. Üstelik Denizbank bayram kredisi tam 55 bin liraya kadar yükselebiliyor. Standart masrafların üzerinde gideriniz olacaksa sizin için tercih edilmesi gereken kredi bu kredidir.

Yapı Kredi’den bayram kredisi almak isteyen kişiler için faiz oranı 1,23 olarak belirlenmiş. Gelir belgesiz olarak başvuru yapabileceğiniz bu kredi sadece 10 dakika içinde sonuçlanıyor. Kredinizin sonuçlanmasının ardından paranızı banka hesabınıza aktarabilir ya da şubeden elden çekim işlemi yapabilirsiniz. Böylece gelir belgesiz bayram kredisi fırsatından faydalanmış olacaksınız. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın