Gelir Belgesi İstemeden Bayram Kredisi Veren Bankalar

Google Haberlere Abone Ol:

Gelir Belgesiz Kredi

Eğer resmi olarak ispat edebileceğiniz bir geliriniz yoksa ve senede de bulaşmak istemiyorsanız gelir belgesi gerektirmeyen bayram kredilerinden kullanabilirsiniz.

İNG Bank bayram kredisi verirken müşterilerinden gelir belgesi talep etmiyor. Bankanın bayram kredisi için sunduğu tek şart, kişinin daha önceden ödenmemiş borcunun bulunmaması. Yani ödenmemiş borcu bulunmayan kişiler İng Bank bayram kredisinden faydalanabiliyorlar. Ramazan bayramı kredisini İng Bank aracılığıyla almak isteyen kişiler sadece yüzde 0,99’luk bir faiz oranı ödemek zorunda kalıyorlar.

Bayramda biraz daha fazla paraya ihtiyacı olan kişiler bayram kredisi için Denizbank’ı tercih edebilirler. Denizbank bayram kredisi de 0,99’luk küçük bir faizle veriliyor. Üstelik Denizbank bayram kredisi tam 55 bin liraya kadar yükselebiliyor. Standart masrafların üzerinde gideriniz olacaksa sizin için tercih edilmesi gereken kredi bu kredidir.

Yapı Kredi’den bayram kredisi almak isteyen kişiler için faiz oranı 1,23 olarak belirlenmiş. Gelir belgesiz olarak başvuru yapabileceğiniz bu kredi sadece 10 dakika içinde sonuçlanıyor. Kredinizin sonuçlanmasının ardından paranızı banka hesabınıza aktarabilir ya da şubeden elden çekim işlemi yapabilirsiniz. Böylece gelir belgesiz bayram kredisi fırsatından faydalanmış olacaksınız. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...