Ana Sayfa Krediler 39 Bin Esnaf Faizsiz Kredi Kampanyasından Faydalandı

39 Bin Esnaf Faizsiz Kredi Kampanyasından Faydalandı

-

Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Ekonomi ve kalkınma adına verilmesi ön görülen bu kredi sadece esnaflara veriliyor. Hem yeni bir işletme açmak isteyenler hem de mevcut işletmesini büyütmek isteyenler devletten 30 bin liraya kadar faizsiz destek kredisi alabiliyorlar. Faizsiz kredi devlet bankası olan Halk Bankası tarafından veriliyor. Bunun için esnaf olduğunuzu belgeleyerek başvuru yapabiliyorsunuz.

Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Krediyi sizlere veren Halk Bankası her esnafa göre belli bir evrak talebinde bulunuyor. Bu nedenle faizsiz kredi almak isteyen vatandaşların önce Halk Bankası ile görüşmesi gerekiyor. Daha sonra onaylanan kredinizle beraber 30 bin liraya kadar ödenek alabiliyorsunuz. Esnafa faizsiz kredi 31 Aralık tarihine kadar devam edecek. Bu tarihten sonra nasıl bir yola girileceği konusunda herhangi bir bilgi ya da açıklama yok. Bu nedenle esnafın elini çabuk tutması gerekiyor.

Halkbank Devlet Destekli Faizsiz Kredi Ne Amaçla Alınabilir?

Esnafa verilen bu faizsiz kredi direkt olarak hibe edilmiyor ve finansman sağlaması için verilmiyor. Esnafların ihtiyaçları olan giderleri alabilmeleri için faizsiz kredi veriliyor. Prosedürde bu madde yer aldığı için esnafların satın aldıkları makine ya da buna benzer ürünlerin faturalarını ibraz etmeleri gerekiyor.

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,123BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
31TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler