39 Bin Esnaf Faizsiz Kredi Kampanyasından Faydalandı

Google Haberlere Abone Ol:

Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Ekonomi ve kalkınma adına verilmesi ön görülen bu kredi sadece esnaflara veriliyor. Hem yeni bir işletme açmak isteyenler hem de mevcut işletmesini büyütmek isteyenler devletten 30 bin liraya kadar faizsiz destek kredisi alabiliyorlar. Faizsiz kredi devlet bankası olan Halk Bankası tarafından veriliyor. Bunun için esnaf olduğunuzu belgeleyerek başvuru yapabiliyorsunuz.

Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Krediyi sizlere veren Halk Bankası her esnafa göre belli bir evrak talebinde bulunuyor. Bu nedenle faizsiz kredi almak isteyen vatandaşların önce Halk Bankası ile görüşmesi gerekiyor. Daha sonra onaylanan kredinizle beraber 30 bin liraya kadar ödenek alabiliyorsunuz. Esnafa faizsiz kredi 31 Aralık tarihine kadar devam edecek. Bu tarihten sonra nasıl bir yola girileceği konusunda herhangi bir bilgi ya da açıklama yok. Bu nedenle esnafın elini çabuk tutması gerekiyor.

Halkbank Devlet Destekli Faizsiz Kredi Ne Amaçla Alınabilir?

Esnafa verilen bu faizsiz kredi direkt olarak hibe edilmiyor ve finansman sağlaması için verilmiyor. Esnafların ihtiyaçları olan giderleri alabilmeleri için faizsiz kredi veriliyor. Prosedürde bu madde yer aldığı için esnafların satın aldıkları makine ya da buna benzer ürünlerin faturalarını ibraz etmeleri gerekiyor.

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.