En Kolay Kredi Veren Bankalar 2016

0

En Kolay Kredi Nasıl Alınır?

Bankaların yeni prosedürleri benimsemesi nedeniyle son dönemde kredi almak giderek zorlaştı. Özellikle kredi notu düşük olan kişiler için kredi çekmek çok zor. Fakat bu kişiler kredi çekmek için kolay kredi veren bankaları tercih edebilirler. Böylece sadece bir sms ile ya da internet formu doldurarak kredi alabilirsiniz.

En kolay kredi veren bankaların başında İng Bank geliyor, İng Bank kredilerinden faydalanmak için internet şubesini ya da mobil şubeyi tercih edebilirsiniz. İng Bank ihtiyaç kredisi sadece 0,99 faiz oranıyla veriliyor ve bu krediden 10 bin liraya kadar faydalanabiliyorsunuz. İng Bank ihtiyaç kredisi alan kişilerin sigorta yaptırma zorunlulukları da bulunmuyor.

Garanti Bankası en kolay kredi veren bankalardan ikincisi konumunda. Garanti Bankası’ndan sadece bir sms ile, şubeye gitmeden kredi alabiliyorsunuz. 15 bin liraya kadar kredi almanızı sağlayan bu banka sayesinde 1,05 faiz oranında faydalanabiliyorsunuz. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi alan kişiler 238 liralık sigortayı da yaptırmak zorunda olduklarını unutmamalılar. Eğer bu iki bankadan başka bir banka tercih ederseniz muhtemelen kredi almanız çok daha zor bir hale gelir 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın