İş Bankası Bayram Kredisi Kampanyası Devam Ediyor

0

İş Bankası 2016 Bayram Kredisi

Bayramdaki ek ihtiyaçlarınızı karşılamak artık zor olmayacak, bunun için sadece İş Bankası aracılığıyla kredi başvurusunda bulunmanız gerekiyor.

Uygun faiz oranlarıyla tercih edebileceğiniz İş Bankası bayram kredisi, sadece 1.29 faiz oranına sahip. Üstelik bayram kredisini alabilmek için şubelerle uğraşmanız da gerekmiyor.

Sms bankacılığı sayesinde krediye birkaç dakika içinde başvurabilir, 5 dakika sonra paranızı doğrudan hesaba alabilirsiniz.

İş Bankası Bayram Kredisi Sms Başvuru

Bayram kredisine sms ile başvuru yapmak istiyorsanız önce kimlik numaranızı, ardından aylık gelirinizi TL cinsinden, bundan sonra da istediğiniz kredi tutarını yazarak 4402’ye mesaj gönderebilirsiniz.

Mesajlarınız iletildiği an bankadan bildiri mesajı alacaksınız. Kısa sürede kredi başvurunuz onaylandıktan sonra, kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanmasıyla paranız banka hesabınıza aktarılır.

5 Binden 50 Bin Liraya Kadar Kredi

Kişilerin çevreleri ve işlerine bağlı olarak giderleri değişiklik gösterebilir. Bunu iyi bilen İş Bankası, bayram kredisini 50 bin liraya kadar veriyor.

Bu sayede dileyen kişiler bankanın verdiği bu krediyi tam 50 bin lira olarak alabilirler. İş Bankası bayram kredisinde erteleme kampanyası bulunmuyor.

Krediyi çektiğiniz aydan sonraki ay ödemelere başlamanız gerekiyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın