Denizbank’tan Bayrama Özel Taşıt Kredisi Kampanyası

0

Denizbank müşterilere çok uygun koşullarla taşıt kredisi sizleri bekliyor. Uygun vadelerle sabit faizli olan Denizbank taşıt kredisinde eşit ya da esnek taksitlerle ödeme planlarıyla müşteri için büyük bir avantaj. 25 bin TL taşıt kredisi kullanırsanız 48 ay vade ile aylık yüzde 1,49 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Taşıt kredisinde sadece yüzde 0,5 kredi tahsis ücreti alınıyor. Toplam ücret ise 126 TL olarak karşımıza çıkıyor. Alacağınız taşıt kredisinde ise yüzde 1,97 aylık toplam maliyet oranı yüzde 23,70 oranında da yıllık toplam maliyet oranı var.

4 Yıla Varan Vade Seçenekleri

Denizbank taşıt kredisinde müşterilere 4 yıla varan vade seçeneği sunuluyor. Örneğin 25,000 TL tutarında bir taşıt kredisinde müşteri ayda 780,29 TL ödeyerek 48 ayda kredisini ödeyecektir. 100,000 liraya kadar Denizbank’tan taşıt kredisi alabilirsiniz. Sıfır km olan binek araçlar için nihai fatura değerinin 50,000 liralık kısmı için yüzde 70 50,000 lira üzeri kısmı için ise yüzde 50 si kredilendirilebilir. Örneğin 25 bin TL değerinde bir araç için 17,500 TL kredi alabilirsiniz. 75 bin TL değerinde bir araç için ise 47,500 TL kredi alabilirsiniz. Sizde bu uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile hayal ettiğiniz araca kolayca kavuşabilirsiniz. Denizbank taşıt kredisi almak için hemen en yakın Denizbank şubesini başvurup kredi hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın