Ana SayfaKredilerKuveytTürk Konut Kredisi İle Ev Sahibi Olun

KuveytTürk Konut Kredisi İle Ev Sahibi Olun
K

-

Kuveyt Türk müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak oluşturduğu konut finansmanı ile sizi ev sahibi yapıyor. Banka temel olarak evi satın alıp size üzerine kar koyarak uzun vadede satıyor. Kuveyt Türk ev finansmanı müşterilerin istediği oranlarda taksitlerle sizi ev sahibi yapıyor.

Kuveyt Türk ile Evinize Kavuşun

Kuveyt Türk bankası size değişik aylarda ödeme planı değişik kar oranları sunuyor. 3 yıla kadar vadeli finansman için yüzde 1,16 kar oranı, 37-60 ay için yine yüzde 1,16 kar oranı 61-120 ay için ise yüzde 1,20 oranında kar oranı alıyor. Bu kar oranları dışında Kuveyt Türk ev finansmanı için eksper sigorta ve ipotek gibi birtakım masraflarda bulunuyor.

Kuveyt Türk ile evinize hemen kavuşabilirsiniz. Ayrıca Kuveyt Türk anlaşmalı projelerden daha kolay bir biçimde konut finansman desteği alabilirsiniz. Sizde hemen kolayca Kuveyt Türk konut finansmanından yararlanmak için banka şubelerine gidebilir ya da internet üzerinden kolayca konut finansmanı sağlayabilirsiniz.  Başvuru yaparak ödeme tablonuzu belirleyebilir istediğiniz gibi taksitler belirleyebilirsiniz. İster düzenli ya da isterseniz sizin belirleyeceğiniz bir ödeme planı da oluşturabilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol