KuveytTürk Konut Kredisi İle Ev Sahibi Olun

0

Kuveyt Türk müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak oluşturduğu konut finansmanı ile sizi ev sahibi yapıyor. Banka temel olarak evi satın alıp size üzerine kar koyarak uzun vadede satıyor. Kuveyt Türk ev finansmanı müşterilerin istediği oranlarda taksitlerle sizi ev sahibi yapıyor.

Kuveyt Türk ile Evinize Kavuşun

Kuveyt Türk bankası size değişik aylarda ödeme planı değişik kar oranları sunuyor. 3 yıla kadar vadeli finansman için yüzde 1,16 kar oranı, 37-60 ay için yine yüzde 1,16 kar oranı 61-120 ay için ise yüzde 1,20 oranında kar oranı alıyor. Bu kar oranları dışında Kuveyt Türk ev finansmanı için eksper sigorta ve ipotek gibi birtakım masraflarda bulunuyor.

Kuveyt Türk ile evinize hemen kavuşabilirsiniz. Ayrıca Kuveyt Türk anlaşmalı projelerden daha kolay bir biçimde konut finansman desteği alabilirsiniz. Sizde hemen kolayca Kuveyt Türk konut finansmanından yararlanmak için banka şubelerine gidebilir ya da internet üzerinden kolayca konut finansmanı sağlayabilirsiniz.  Başvuru yaparak ödeme tablonuzu belirleyebilir istediğiniz gibi taksitler belirleyebilirsiniz. İster düzenli ya da isterseniz sizin belirleyeceğiniz bir ödeme planı da oluşturabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın