Yapı Kredi Bayram Kredisi Düşük Faiz Oranıyla Sizleri Bekliyor

0

Düşük Faiz Oranları

Yapı Kredi’de bayram öncesi düşük faiz oranları ile 36 aya varan vade ile kredinizi hemen alabilirsiniz. 9000 TL tutarında çekeceğiniz ilaç gibi bayram kredisi sadece yüzde 1,23 oranında faiziyle sizleri bekliyor. Bu düşük faiz oranları ile kampanyadan yaralanmak için sizde Yapı Kredi bayram kredisinden yararlanın.

Her türlü ihtiyacını karşılamak bayram öncesi rahatlamak için günde sadece 10 TL karşılığı 9000 TL kredi sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınızı ertelemeyin Yapı Kredi bayram kredisi ile hemen ihtiyaçlarınızı giderin. Kampanya kapsamında Yapı Kredi sizlere 1000 TL ila 10,000 TL arasında kredi imkânı sunuyor. 36 ay vadeli bu krediler ile ihtiyaçlarınızı hemen giderebilirsiniz.

Kampanyayı Kaçırmayın

6 Haziran ile 8 Temmuz arasında geçerli olan bu avantajlı faiz oranlarını kaçırmamak için hemen başvurabilirsiniz. Başvuru için banka internet şubesini kullanabilir mobil şubeden başvuru yapabilir SMS ile başvuru yapabilir Yapı Kredi ATM’sinden başvuru yapabilir, Yapı Kredi telefon bankacılığı ile başvuru yapabilir ya da size en yakın Yapı Kredi şubesine giderek bizzat başvuruda bulunabilirsiniz. Kampanya kapsamında günlük sadece 10,29 TL ödeyerek 36 ay vade ile 9000 TL tutarından krediden yararlanabilirsiniz. Yapı Kredi Bayram Kredisinde sadece 45 TL kredi tahsis ücreti alınıyor. Aylık efektif faiz oranı yüzde 1,6 iken yıllık efektif faiz oranı da yüzde 19,6. Eşit ödemeli uzun vadeli taksit oranları hemen sizde Yapı Kredi bayram kredisinden yararlanabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın