Garanti Bankasından Düşük Faizli Taşıt Kredisi Fırsatı

0

48 Aya Varan Vade Seçenekleri

Garanti taşıt kredisi 48 aya varan uzun vade seçenekleri ile sizin için mükemmel tercih olacaktır. Ayrıca uygun faiz oranları ile kolayca araç sahibi olacaksınız. Garanti taşıt kredisinde ödeme planınızı siz belirleyebilirsiniz. Sizin belirleyeceğiniz ödeme planı sayesinde rahat bir şekilde geri ödeme yapacaksınız. Garanti taşıt kredisi alacaklar için teminat olarak aldığınız aracın rehin yapılması yeterli ayrıca 0 km araçlar için müşteriden kefil koşulu istenmemektedir. Ancak şube müşteri durumuna göre gerekli gördüğü takdirde kefil isteyebilir.

İkinci El Taşıtta Alabilirsiniz

Garanti taşıt kredisi ile 2. El araçta alabilirsiniz. 10 yaşa kadar olan 2. El araçlar için Garanti bankası kredi imkânı sunmaktadır. Ancak 2. El araçlarda kefil talep edilmektedir. Garanti taşıt kredisi için sadece yüzde 1,44 oranında faiz oranları ile hemen aracınıza kavuşabilrisiniz. 48 aya kadar varan vade seçeneklerinde faiz oranları sabit kalıyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Bireysel amaçlı taşıt kredilerinde aracın nihai fatura bedeli 50 bin TL ve altı olursa taşıt değerinin yüzde 70’i, eğer nihai fatura değeri 50 bin TL üstü olursa 50 bine kadar olan kısım için yüzde 70, 50 bin TL üstü kısım için ise yüzde 50 olarak uygulanacaktır. Ayrıca satın alacağınız aracı Garanti bankasının anlaşmalı olduğu Eureko tarafından yapılırsa faiz oranında yüzde 0,05 oranında bir indirim yapılacaktır. Örneğin 20 bin TL değerinde bir kredi için toplam masraf 300 TL düzeylerinde oluyor ve 36 ay vade ile ayda 750,29 TL ödeyerek kredi alabiliyorsunuz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın