Halkbank Hem Bayram Kredisi hem de Paraf Puan Veriyor

0

Halkbank’tan Bayram Kredisi Bombası

Genelde bayram kredisi vermeyen kamu bankalarının bu anlayışını Halkbank bozdu. Üstelik Halkbank müşterilerine bayramda bir değil iki avantaj sunuyor.

Eğer Paraf Card sahibiyseniz kartınızın son 6 hanesini bir yazarak 3404’e göndermeniz gerekiyor. Bu mesaj sayesinde yaptığınız alışverişlerden tam 60 liraya kadar Paraf puan kazanabileceksiniz. Her 1 paraf puan 1 lira değerinde oluyor ve anlaşması bulunan tüm işletmelerde bu paraf puanlar kullanılabiliyor.

Halkbank bayram kredisi konusunda da boş durmadı. Dileyen vatandaşlar sadece 1,33 faiz oranıyla Halkbank sayesinde bayram kredisi çekebilirler. Ay vadeli olan bu kredi aynı zamanda en çok vadesi bulunan banka kredisi konumunda.

Eğer Halkbank bayram kredisi kampanyasını kullanarak 7 bin liralık bir kredi çekerseniz ayda sadece 257 lira ödeyerek 36 ay sonra borcunuzdan kurtulabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve ödeme koşulları sayesinde Halkbank bayram kredisi bu bayramda tercih edilmesi gereken kredilerin başında geliyor.

Halkbank Bayram Kredisi Esnek Vadelerle Veriliyor

Almak istediğiniz kredi tutarına göre ihtiyacınız olan vade miktarı değişiklik gösterebilir. Halkbank bayram kredisi sayesinde sadece 3 ay vadeli kredi bile alabilirsiniz. Sadece yüzde 1,33 olan kredi faizi sayesinde 3 ay vadeli olarak aldığınız bayram kredisi için çok fazla fark ödemezsiniz.

Halkbank bayram kredisi başvurusu için standart bir başvuru yöntemi de bulunmuyor. İster sms ile isterseniz de internet aracılığıyla kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Böylece şubelerle ve görevlilerle uğraşmanıza gerek kalmayacak. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın