Vakıfbank Bayram Kredisi Devam Ediyor!

0

Vakıfbank’tan Bayram Tadında Kredi

Bayram tatili tam 9 gün sürecek, bu uzun süreci tatil yapmak ve dinlenmek için kullanmak istiyor fakat gerekli finansmanınız olmadığı için bu planları ertelemeyi düşünüyorsanız Vakıfbank bayram kredisini kullanabilirsiniz.

İhtiyacı olan herkese verilen bu kredide herhangi bir evrak ibrazı gerekmiyor. Sadece bir sms atarak ya da Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Vakıfbank bayram kredisi 1000 liradan 50 bin liraya kadar, gelir durumunuz müsaitliğine göre veriliyor. Asgari ücretle çalışan bir kişi Vakıfbank bayram kredisi almak istediğinde bu krediyi rahatlıkla 50 bin liraya kadar alabiliyor.

Vakıfbank bayram kredisi için dosya masrafı gibi ek ücretler ödemiyorsunuz. Dosya masrafı olmayan bu krediyi almak için 250 liralık bir tahsis ücreti ödemeniz yeterlidir. Krediyi çektikten sonra tüketici hakları mahkemesine bir dilekçe vererek bu parayı geri almanız da mümkün.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

50 bin liraya kadar faydalanabildiğiniz Vakıfbank bayram kredisi faizi sadece 1,25 olarak belirlenmiş. Bankaları bayram kredileri ile kıyaslandığında, Vakıfbank bayram kredisinin oldukça düşük bir faiz oranına sahip olduğu açıkça söylenebilir.

Vakıfbank dileyen kullanıcılarından tahsis ücreti almıyor, fakat 250 liralık tahsis ücreti ödemediğinizde kredi faizi oranı 1,30’a yükseliyor. Bu nedenle kredi tahsisi ücreti ödeyerek kredi çekmek daha ekonomik oluyor.

Vakıfbank bayram kredisinden faydalanmak için KREDİ yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 5724’e mesaj atmanız gerekiyor.

Sms ile kredi başvurusu yaptıktan kısa süre sonra telefonunuza bir onay mesajı geliyor. Bu mesajdan sonra kredinizi şubeye giderek hemen çekebilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın