Ana SayfaKredilerHalkbank’tan Halk Günü İhtiyaç Kredisi!

Halkbank’tan Halk Günü İhtiyaç Kredisi!
H

-

Halkbank Halk Günü Dedi

Geleneksel olarak Halk Günü Kampanyası yapan ve bu sayede binlerce müşterisine kredi veren Halkbank, aynı kampanyayı bu yıl içinde başlattı. Bayramın yakınlaşmasıyla birlikte artan ihtiyaçlara çözüm bulamayanlar yüzlerini Halkbank’a dönebilirler. Halkbank Halk Günü Kampanyası sayesinde verilen kredinin faiz oranı 1,25’ten başlıyor. Oldukça düşük bir faiz oranına sahip olan bu kredi uygun ödeme koşulları ile birlikte vatandaşlara sunuluyor.

Halkbank ihtiyaç kredisi almak isteyenler Halkbank’ın 78. Kuruluş yıldönümüne özel olarak verdiği, nakit ihtiyaçlarınız için sizlere sunduğu halk günü kredisinden faydalanabilirler. Halk Günü Kampanyası kapsamında kredi alan kişilerin ödemeleri gereken asgari faiz oranı 1,25 olarak belirlenmiş.

Krediye başvurmak için bir şubeye giderek saatlerce sıra beklemeniz, ardından birçok kağıda imza atmanız gerekmiyor. Her cep telefonu kullanıcısı sadece 1 dakika içinde Halkbank ihtiyaç kredisine başvurabilir. Bunun için yapmanız gereken şey cep telefonunuzun sms bölümünü açmak, HALKGUNU boşluk TC kimlik numarası boşluk gelir bilgisi boşluk istenen kredi miktarını yazmak ve mesajı 3452’ye göndermek. Bilgiler arasına boşluk yerine virgül de koyabilirsiniz.

5 bin liraya kadar olan kredileriniz için Halkbank sizlerden 26,25 kredi tahsis ücreti alıyor. Eğer 50 bin lira civarında kredi çekecekseniz kredi tahsis ücreti 262,5 TL’ye çıkıyor. Ödemeniz gereken zorunlu sigorta bedeli 5 bin liraya kadar olan kredilerde 15 lira civarındayken 50 bin lira dolaylarında kredi çektiğinizde sigorta bedeli 150 liraya çıkıyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol