Finansbank 7500 Liraya Kadar Bayram Kredisi Sunuyor!

0

Finansbank’tan Ertelemeli Bayram Kredisi Kampanyası

Her zaman bir adım önde olmak için kaliteli kampanyalarla karşımıza çıkan Finansbank, bayram için kredi çekmek isteyenlere büyük bir fırsat sunuyor. 7500 liraya kadar alabileceğiniz bayram kredisini ödemeye 3 ay sonra başlayabiliyorsunuz. Üstelik alacağınız kredi oldukça düşük faiz oranına ve küçük masraflara sahip.

Finansbank bayram kredisi maksimum 7500 lira olarak alınabilir. Doğrudan ödemeli klasik kredi ve ertelemeli kredi seçenekleri olmak üzere, bu kredide iki farklı ödeme planı bulunuyor. Krediyi çektikten sonra 3 ay sonra ödemeye başlamak isteyen kişilerin ertelemeli krediye başvurduklarına emin olmaları gerekiyor. Aksi halde bayramdan sonraki ay kredinizi ödemeye başlamak durumunda kalabilirsiniz.

Finansbank daha önce görülmeyen bir özelliği de bu kredisinde kullanıyor. Eğer sizler güvenilir bir müşteriyseniz ve borcunuza sadıksanız daha az faiz ödüyorsunuz. Çünkü Finansbank skorunuza göre kredi veriyor, yani borcuna sadık biriyseniz daha az kredi faizi ödeyebiliyorsunuz. Bu bağlamda kredinin faizi 1,23 ile 1,63 arasında değişiklik gösteriyor. Bu faiz oranları hem ertelemeli hem de ertelemesiz kredi seçenekleri için ortaktır.

Finansbank bayram kredisi almak isteyen kişiler 39,38 liralık bir kredi tahsis ücreti ödüyorlar. Bunun yanı sıra 185 ile 188 arasında değişen sigorta bedeli de kredinize ekleniyor. 7500 liralık bayram kredisini 36 ay vadede çekmenize izin veren bankaya, faiz oranına da bağlı olmak üzere ayda 270-292 lira arasında ödeme yapıyorsunuz. Ertelemeli kredi çeken kişilerde bu fiyat aralığı 10-15 lira daha yukarı çıkıyor. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın