TEB’den Cebe İhtiyaç Kredisi

0

Cepte TEB’den Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Birçok banka, sizlere kredi vermeden önce belge ve evrak talep eder. Bu nedenle en az birkaç saat belge toplamanız, daha sonra bankanın şubesine giderek başvuruda bulunmanız gerekir. Oysa Cepte TEB ihtiyaç kredisi sayesinde bankaya ya da şubeye ihtiyacınız kalmıyor. Tek yapmanız gereken şey akıllı telefonunuza mobil uygulamayı indirmek ve anında kredi başvurusu yapmak. Dileyen kullanıcılar bu başvuruları telefon şube üzerinden de yağabiliyorlar.

Cepte TEB ihtiyaç kredisi 3 aydan 36 aya kadar vadeli olarak alınabilir, vade arttıkça faiz oranı artmıyor. Tüm vadeler için sabit olan faiz oranı sadece 1,27’dir. Kesinlikle tahsis ücreti ödemediğiniz kredi için sadece sigorta bedeli ödüyorsunuz. Sigorta bedeli aylı vadeye göre değişebiliyor. Örneğin 3 ay vadeli olarak aldığınız kredi için 35 TL sigorta bedeli öderken 36 ay vadeli olarak aldığınız kredi için 128,25 TL sigorta bedeli ödüyorsunuz.

Cepte TEB ihtiyaç kredisi herkes için uygun, çünkü bu kredinin alt ve üst limiti çok yüksek değil. İsteyen kullanıcılar 1000 liradan 20 bin liraya kadar kredi başvurusunda bulunabilirler. Üstelik kredi başvurusu için şubeye gitmenize gerek yok, ne evrak vermek için ne de paranızı çekebilmek için. Çünkü krediniz onaylandığında size bir sms geliyor. Bu mesaja karşılık olarak kredi istediğinizi tekrar beyan ederseniz para anında vadesiz hesabınıza aktarılıyor. Bu aşamadan sonra paranız hesapta olduğu için dilediğiniz zaman ihtiyaçlarınız doğrultusunda paranızı kullanabiliyorsunuz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın