İNG Bank’tan Şimdi İhtiyaç Kredisi Al 3 Ay Sonra Öde

Google Haberlere Abone Ol:

İNG Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

İNG Bank, ihtiyaç sahipleri için oldukça cazip bir kredi teklifi sunuyor. Kredi notu kötü olan kişilerin yükünü borcuna sadık olan kişilere yüklemeyen İNG Bank, kredi notu belli bir seviyenin üzerinde olan kişilere yüzde 0,99 faiz oranıyla kredi sunuyor. 10 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi adı altında alabileceğiniz bu kredi için Findeks kredi notunuzun 1850 ya da daha fazla olması gerekiyor. Eğer bu oranın altında kredi notuna sahipseniz sizin için klasik kredi faizi uygulanır, bu faiz oranı 1,49 ve 1,99 arasında değişiyor.

İNG Bank ihtiyaç kredisi birkaç farklı şekilde alınabiliyor. Bu kapsamda mini kredi, 10 bin liraya kadar avantajlı ihtiyaç kredisi ve eşit taksitli kredi çeşitleri İNG Bank sayesinde sizlere sunulmuş durumda. Eşit taksitli kredi sayesinde 20 bin liraya kadar bankadan kredi çekebiliyorsunuz. Eşit taksitli krediler sayesinde 1,49’luk faiz oranından faydalanabilirsiniz. Bunun için kredi notunuzun 1700’den yüksek olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

Kredi notu 1850’den daha yüksek olan kişilerin aldıkları 0,99’luk faiz oranına sahip kredi sayesinde, bankadan alınan 10 bin lira, 36 ay vadeli olarak ayda 317,64 lira olarak ödenebilir. Bunun için bir başka bankaya kredi borcunuzun olmaması, notunuzun iyi durumda olması gerekiyor. 20 bin liraya kadar çekebileceğiniz İNG Bank ihtiyaç kredisi, eşitli taksitli kredi olarak 36 ay vadede aylık 750,79 olarak ödeniyor. Bu fırsatlardan faydalanmak için İNG Bank internet şubesini kullanarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...