Masrafsız İhtiyaç Kredisi İçin Son Gün

Google Haberlere Abone Ol:

Odeabank Nakit Hazır Kredi İçin Son Gün

28 Haziran tarihinde biteceği duyurularak daha önde tanıtılan Odeabank ihtiyaç kredisi, herhangi bir şekilde kredi tahsis ücreti alınmayarak veriliyor. Masrafsız ihtiyaç kredisi olarak alınabilen bu krediye 75 yaşından daha genç herkes başvurabiliyor. Bankanın vermiş olduğu ihtiyaç kredisi, müşterinin skoruna göre faizlendiriliyor. Borcuna sadık olan, ödemelerini aksatmayan kişiler başkaları yüzünden daha fazla faiz ödemek zorunda kalmıyor.

Bankadan alacağınız nakit hazır kredi için 1,29 ile 1,69 arasında değişen bir faiz oranı ödersiniz. Bankaya kredi için başvuru yaptıktan sonra banka yetkilileri skorunuza bakar ve buna göre sizlere bir kredi teklifi yapar. Teklifi beğenip kabul etmeniz durumunda krediniz anında hesabınıza aktarılır. Eğer kredi notu yüksek biriyseniz Odeabank’ın bu masrafsız kredisinden faydalanabilirsiniz.

Odeabank sayesinde 3000 lira kredi çekip bunu 36 ay vadeli olarak ödemek istediğinizde, aylık periyotta ödemeniz gereken tutar sadece 109 TL olacaktır. Bu tutar en düşük faiz oranına göre hesaplanmış olup, krediyi çekerken kabul ettiğiniz faiz oranına göre artış gösterebilir. Kredide herhangi bir şekilde tahsis ücreti bulunmadığı için taksitlere ek başka bir ücret ödemezsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bankanın size sunduğu bu ihtiyaç kredisini alırken sigorta bedeli de ödemeniz gerekiyor. Fakat standart bir sigorta bedeli bulunmuyor, skorunuza bakılarak faiz oranı hesaplandıktan sonra buna göre bir de sigorta bedeli ödemeniz gerekiyor. Bunun dışında Odeabank ihtiyaç kredisi için herhangi bir şekilde ödeme yapmanız gerekmiyor. Kredisi onaylanan kişilerin kimlik ve gelir belgeleri ile Odeabank şubelerini ziyaret etmeleri gerekiyor. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.