Vakıfbank’tan Eğitim Kredisi Fırsatı

0

Öğrenciler İçin Büyük Fırsat       

Vakıfbank öğrencilere büyük bir fırsat sunuyor. İlköğretimden başlayarak lise son sınıfa kadar olan tüm eğitim kurumlarından öğrenim gören öğrenciler için öğrenci velilerine verilen kredi ön lisans, lisansta okuyan yüksek lisans ve doktora yapan öğrencilerde bizzat eğitim kredisi imkânından yaralanabiliyor. Ancak bu öğrencilerin gerekli koşulları sağlaması gerekiyor.

 Düşük Faizli Halden Anlayan Kredi

Vakıfbank öğrencilerin eğitimi için düşük faizli halden anlayan eğitim için kredi 40,000 liraya kadar limite sahip. Yani özel okul ya da özel üniversite gibi daha masraflı eğitim kurumları için yüksek limitli kredi kullanabileceksiniz. Ayrıca banka 12 aya kadar vade seçenekleri ile sizi sıkmadan ödeme yapmanızı sağlıyor. Ayrıca öğrenci olan kişilerde gerekli bazı koşulları sağlayan öğrencilerde eğitim kredisi kampanyasından yararlanabiliyor. Ayrıca kampanya kapsamında 40,000 lira 12 ay vadeli kampanyada kredi tahsis ücreti talep edilmiyor.

Aylık yüzde 1,55 faiz oranı fırsatıyla eğitim hayatınıza maddi sıkıntı yaşamadan devam edebileceksiniz. Özellikle acil öğrenim ihtiyaçları için çok avantajlı olan Vakıfbank eğitim kredisi sayesinde bu ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Özel okullardaki eğitim fırsatlarından özel üniversitedeki cazip teklifleri maddi yetersizlik dolayısıyla geri çevirmeyin hemen eğitim kredisi kullanarak çocuğunuz ya da kendinizin eğitim hayatını devam ettirmesini sağlayın.

Banka eğitim kredisi için kefil şartı aramıyor ancak gerekli görülürse kefil de talep edebiliyorlar. Başvuru için bizzat Vakıfbank şubelerine başvurabilir, internet şubesini kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi almak için de Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.  

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın