Vakıfbank Konut Kredisi Kampanyası

0

Düşük Faiz Fırsatı

Vakıfbank yaza özel yaptığı kampanyada düşük aylık faiz oranları ile müşterilerini ev sahibi yapıyor. Yaza özel konut kredisinde kredi tahsis ücreti alınırsa faiz oranı aylık yüzde 1.09 oluyor. Bu durumda kredi tahsis ücreti olarak da kredi tutarı üzerinden yüzde 0,5 oranında bir ücret alınıyor. Ancak kredi tahsis ücreti alınmazsa kredi faizi sadece yüzde 1,10 gibi çok düşük bir oranda kalıyor.

120 Aya Kadar Vade Seçeneği

Vakıfbank bu kredide 3 ila 120 ay arasında vade seçenekleri sunuyor. Bu sayede müşteriler sıkıntı yaşamadan uzun vadede krediyi ödeyip bir ev sahibi olabiliyor. 100.000 lira kredi çekilmesi halinde banka 800 TL eksper ücreti alıyor. Eksper ücreti standart olmayıp taşınmazın durumuna, örneğin konumu, büyüklüğü gibi, değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca banka bu kampanyada hayat sigortasını müşteri isteğine bağlı olarak yapıyor.

Cep telefonu ile Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak Vakıfbank yaza özel konut kredisine kolayca başvurabilirsiniz. Ayrıca SMS ile kredi başvurusu seçeneği de var. Ayrıca bankanın internet şubesi ya da size en yakın banka şubesi ile de bu kredi kampanyası hakkında detaylı bilgi edinebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak için KONUT yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik No yazıp bir boşluk bırakıp aylık gelirinizi yazıp 5724’e gönderip başvurunuzu yapabilirsiniz. Yaza özel kredi kampanyası ile kira yerine kredi ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın