Garanti’den Günde 12 Liraya 10 Bin Lira Bayram Kredisi

0

Garanti’den Cazip Bayram Kredisi

Bayram kredisi için tercihinizi Garanti Bankası’ndan yana kullanın, günde sadece 12 lira ödemek üzere 10 bin liraya kadar bayram kredisi alın. Oldukça esnek miktarlarda bayram kredisi veren Garanti, bu bayramda da kredi çekmek isteyenlerin ilk tercihi olacak. Düşük masraflı krediler arasında yer alan bu kredi ile gerekli finansmanı kendinize sağlayabilirsiniz.

Garanti Bankası bayram kredisi sadece 1,49 faiz oranıyla sizlere sunuluyor. Eğer tutar 12 bin liraya yükselirse faiz oranı 1,44’e, tutar 15 bin liraya yükselirse faiz 1,43’e kadar düşüyor. Maksimum 36 ay vadeli olan bu kredi sayesinde aldığınız krediyi 3 yıla eşit bir şekilde bölerek ödemeniz söz konusu.

Garanti Bayram kredisi fırsatından faydalanmak isteyen kişiler 10 bin lira kredi çekmeleri durumunda sadece 1,49 faiz oranı öderler. Bu kredide tahsis ücreti sadece 50 lira olarak belirlenmiştir. Sigorta bedeli için ise 175 liralık küçük bir miktarı ödemeniz gerekiyor. 10 bin lira olarak çekmiş olduğunu bu bayram kredisini aylık 380 lira ödeyerek 36 ay vadede ödeyebilirsiniz. Yani kredi için günlük olarak 12 liralık bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Garanti’nin sizlere özel sunduğu bu fırsattan faydalanmak için i Garanti uygulamasını ya da internet şubesini kullanabilirsiniz. Her iki kanal yoluyla da başvurabildiğiniz kredi sayesinde bayramda finansman sıkıntısı yaşamayacaksınız. Garanti Bankası’nın bu bayram kredisi kampanyasında kredi erteleme özelliği bulunmuyor. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın